Kiepski początek weekendu. Seria wypadków i kolizji na drogach Warmii i Mazur

2020-02-07 13:40:40 (ost. akt: 2020-02-07 14:54:01)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Piątek (7 lutego) na drogach w regionie zaczął się od tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło nad ranem na trasie Ostróda-Gierzwałd.
Samochód bmw wypadł z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Zginął 24-letni kierowca. Więcej o tym zdarzeniu przeczytasz TUTAJ.

Około godziny 7:10 w miejscowości Szopy na trasie Elbląg-Malbork doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została ranna. Więcej informacji o tym zdarzeniu TUTAJ.

O godzinie 10:00 na ulicy Mierkowskiej w Olsztynku doszło do awarii pojazdu ciężarowego przy przejeździe kolejowym. Ruch pociągów nie został wstrzymany.

O godzinie 11:40 w miejscowości Kosyń na trasie Lidzbark Warmiński-Dobre Miasto doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie został ranny. Utrudnienia trwały około dwóch godzin.

Kilka godzin później na drodze krajowej nr 16 między Ostródą a Olsztynem doszło do zderzenia trzech samochodów. Utrudnienia w ruchu trwały 1,5 godziny. Droga jest już przejedna.Więcej informacji o tym zdarzeniu, znajdziecie TUTAJ.

O godzinie 13:25 w miejscowości Niziny na trasie Iława-Ostróda zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Na miejscu pracują służby porządkowe, które usuwają elementy pojazdów i zabezpieczają wyciek płynów eksploatacyjnych na pasie ruchu. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają jeszcze około 2 godzin. Brak osób rannych.


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD