Kolejne potrącenie pieszego na pasach. Tym razem to 10-letnia dziewczynka

2019-12-10 14:50:29 (ost. akt: 2019-12-12 11:30:47)

Autor zdjęcia: Czytelnik

W Bartoszycach doszło do kolejnego w ostatnim czasie potrącenia na przejściu dla pieszych. Zdarzenie z wtorkowego popołudnia 10 grudnia miało miejsce na ulicy Kętrzyńskiej.
Na dwustopniowym przejściu dla pieszych kierowca peugeota potrącił 10-letnią dziewczynkę. Została ona odwieziona do szpitala w Olsztynie. Jak się jednak nieoficjalnie dowiedzieliśmy, nie odniosła ona poważniejszych obrażeń.

Mężczyzna kierujący samochodem osobowym był trzeźwy.

To kolejne w ostatnich dniach potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych w Bartoszycach. Podobne zdarzenie miało miejsce w sobotę 7 grudnia. Wówczas doszło do niego na rondzie Królewieckim.

Nasi czytelnicy sugerowali, że wspomniane rondo jest słabo oświetlone, a przejścia znajdują się zbyt blisko zjazdów. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy olsztyński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Artykuł na ten temat znajdziecie w najbliższym wydaniu "Gońca Bartoszyckiego" 13 grudnia.

and


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD