Przedszkolaki z Bezled wybrały się na spektakl teatralny

2019-11-24 08:50:05(ost. akt: 2019-11-24 08:55:43)

Autor zdjęcia: archiwum ZS-P w Bezledach

Dnia 19 listopada przedszkolaki z Bezled wybrały się na wycieczkę autokarową do BDK w Bartoszycach na spektakl teatralny „Pocahontas” przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.
Historia o słynnej indiańskiej księżniczce oczarowała, rozbawiła wszystkie dzieci. W czasie konfliktów między Indianami i białymi osadnikami główna bohaterka kieruje się głosem serca i znajduje sposób na dogadanie się osób z dwóch różnych światów i kultur.

Spektakl ten pokazał najmłodszym widzom, że bycie księżniczką to nie chodzenie w koronie na głowie lecz wrażliwość, odwaga, dobre serce i szanowanie przyrody.

Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem reagowały na to co się dzieje na scenie.

Atutem przedstawienia była bogata aranżacja środków scenicznych, muzyka, interesujące kostiumy, charakteryzacja, rekwizyty, rozbudowana scenografia oraz znakomicie dobrane zabawne dialogi.

Ten pogodny, pełen dynamiki i ciepła teatrzyk pokazał wszystkim przedszkolakom, że dobroć, uczciwość i odwaga pomagają zwyciężać zło i osiągnąć szczęście, miłość oraz pokój.

Mali widzowie byli pod ogromnym wrażeniem. Przedstawienie dostarczyło im wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy.

Alina Dymek


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty