II miejsce w Polsce i tytuł ‘Wartościowa Wycieczka Szkolna’

2019-11-07 19:00:00(ost. akt: 2019-11-06 14:52:39)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Wyjazdy krajoznawczo-turystyczne Tatry zostały nagrodzone i zajęły II miejsce w ogólnopolskim konkursie skierowanym do nauczycieli pod nazwą: Wartościowa Wycieczka Szkolna.
Z wiedzy jaką dysponuję w tym roku przystąpiło do niego blisko 500 szkół z całego kraju. Uroczysta gala finałowa z okazji jego rozstrzygnięcia odbyła się w kinie Muranów w Warszawie, na którą zaproszeni byli wszyscy tegoroczni laureaci.

Było mi niezmiernie miło przebywać pośród pasjonatów zawodu, którzy przybyli tego dnia do stolicy z najróżniejszych zakątków Polski. Być nominowanym, by później ku memu wielkiemu zaskoczeniu odbierać tak prestiżową nagrodę, to dla mnie wielki honor i zaszczyt. Dodatkowo mam satysfakcję, iż pomimo tego, że Janowiec Kościelny to mała gmina, a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II to niewielka placówka, zajmując II miejsce w Polsce, poprzez pracę, można doskonale promować swoją Małą Ojczyznę, ograniczając się nie tylko do powiatu ale z szansą bycia zauważonym na arenie całego kraju.

Nie ukrywam, że bardzo miło jest kiedy ktoś dostrzega i pozytywnie opiniuje nasze dodatkowe zaangażowanie. Wyróżnienia i nagrody to ‘tylko’ wartość dodana działań jakie podejmuje się w pracy z młodzieżą i dla młodzieży. Uważam, że często zapominane, zwykłe i ciepłe słowo ‘dziękuję’ ma nieraz większą moc i wartość aniżeli jakiekolwiek nagrody.

Rafał Pyra

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Wuj #2817029 | 83.9.*.* 10 lis 2019 18:04

    Zwykłe słowo-Dziękuję Ha ha ha ha ha

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz