Warmia i Mazury rozwinęły żagle

2019-10-31 12:00:00(ost. akt: 2019-11-12 08:50:28)   Artykuł sponsorowany
Oto kolejni zwycięzcy konkursu Żagle Warmii i Mazur. Tym razem przedstawiamy najlepszych w kategoriiach Przedsiębiorstwo Odpowiedzialnie Społecznie WAMABOSS oraz Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości.
W kategorii „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialnie Społecznie WAMABOSS” tegorocznej edycji konkursu Żagle Warmii i Mazur wyłoniono laureatów trzech podkategorii: „Mikroprzedsiębiorstwo”, „Małe przedsiębiorstwo”
i „Średnie przedsiębiorstwo”.
Zwycięzcą w podkategorii „Mikroprzedsiębiorstwo” został Instytut Hortiterapii.
To dwuosobowa firma, która podąża w innowacyjnym kierunku. Stworzyła produkt „Żywa Woda MNP Mgiełka Tlenowa”. – Otrzymana nagroda
i dodatkowe wyróżnienie w kategorii produktu lokalnego pokazuje, że nanotechnologia jest zauważana i doceniana na Warmii i Mazurach. Zawsze jest obawa, czy aplikujące przedsiębiorstwo idące w innowacyjnym kierunku ma szansę szerzej zaistnieć – mówi hortiterapeutka Zofia Wojciechowska. Produkt ma zastosowanie w medycynie, kosmetyce, hodowli, uprawie i ekologii.

Wyróżnienia otrzymały Mulieres Sp z o.o. oraz Szkoła Tańca i Wdzięku Barbary
i Wojciecha Przemienieckich.

Obrazek w tresci

W podkategorii „Małe przedsiębiorstwo” zwyciężył Dar Med Sp. z o.o. Sp. k.
— To największy ośrodek w okolicy — mówi z dumą jego kierowniczka Monika Wieczorek. — Warunki są domowe. Jesteśmy otoczeni lasami, w uroczym Biesalu. Dla naszej kadry najważniejszy jest drugi człowiek. Zwycięstwo w konkursie to dla nas radość i satysfakcja — dodaje. — Naszą ideą jest pomaganie seniorom. Dbamy o to, żeby ostatnie lata życia spędzili komfortowo. W ubiegłym roku Dar Med zdobył wyróżnienie w tej kategorii.

Wyróżnienia otrzymały Falken Trade Polska oraz ITM Software House.

Obrazek w tresci

W podkategorii „Średnie przedsiębiorsTWo” laureatem zostało przedsiębiorstwo Dramiński S.A.
Szczycimy się tym, że jesteśmy firmą patriotyczną – od pomysłu do końcowego urządzenia wszystko powstaje u nas, w Olsztynie. A firma ma zasięg globalny. Bez najlepszych ludzi nigdy nie stworzylibyśmy takiego biznesu. A o ludzi trzeba dbać! – to nasza dewiza — mówi prezes firmy Andrzej Wiktorowicz. — Tak jak Kalifornia ma swoją Krzemową Dolinę wokół San Francisco, tak my mamy tu najlepsze na świecie miasto do życia – Olsztyn. Staramy się skupiać i przyciągać najlepszych inżynierów i wyspecjalizowanych pracowników z całej Polski. Mamy ludzi
z Warszawy, Bydgoszczy, Wrocławia, Krakowa i Białegostoku… Przystąpiliśmy teraz do budowy nowego zakładu w Sząbruku pod Olsztynem.

Wyróżnienia otrzymały Niczuk Metall pl Sp.j. oraz Expom S.A.

LAUREACI Warmińsko-MazurskIEJ NagrodY Jakości

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie zwyciężył w kategorii „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości” i otrzymał statuetkę za doskonałość w zarządzaniu. — Każdy sukces cieszy nas ogromnie i jest bodźcem do jeszcze lepszego funkcjonowania. Dobrze zarządzany szpital to planowanie i podejmowanie kolejnych działań jakościowych oraz dążenie do pełnej kompetencji i odpowiedzialności każdego pracownika za jakość wykonywanej przez niego pracy. Szpital to przede wszystkim kadra
o wysokich kwalifikacjach, która przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie z pokolenia na pokolenie. Jakość usług to wdrożenie odpowiednich procedur i dbałość o poprawne ich wykonywanie – mówi dyrektor szpitala Joanna Szymankiewicz-Czużdaniuk.
W podkategorii „Organizacje publiczne średniej wielkości” nagrodę główną zdobył Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie. — To niewątpliwie sukces całej załogi WORD w Olsztynie — podkreśla Monika Tucholska z WORD. — Nie chodzi nawet o to, czy zaliczamy wszystkim egzaminy, czy też nie, ale bardziej o to, że chcemy to czynić dobrze. Wiadomo, że porażki wywołują różne, często niepożądane emocje. Chcemy dla naszych klientów jak najlepiej i żeby później czuli się bezpiecznie na drodze. To świetnie, że zostaliśmy wyróżnieni na takim wysokim szczeblu.
W podkategorii „Organizacje produkcyjne i usługowe” statuetkę zdobyła firma elbląska firma PARTNER SERWIS Spółka z o.o. Działa na rynku od 2002 roku, zatrudnia ok. 500 osób. Jest to firma, która zajmuje się obsługą serwisową dla przemysłu. Pomaga więc klientom w utrzymaniu w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wyróżnienia otrzymały Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Ełku Sp. z o.o. oraz Restauracja z Zielonym Piecem.

Obrazek w tresci

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Januszek. #2895151 | 88.156.*.* 28 mar 2020 10:24

  A gdzie nagroda dla Dyrekcji Olsztyńskiej Filharmonii Panie Marszałku. Za to ze zezwalają na pracę po 24 godziny tj od 7 ;00 do 7;00 następnego dnia. Gdzie pracownicy niepełnosprawni z orzeczeniem 02-P przychodzą na całą dobę a Dyrekcja zabrała im lodówkę. Gdzie mają trzymać swoje kanapki.Gdzie kontrola nocna tych niepełnosprawnych stróży , ponieważ w nocy śpią i blokują telefon żeby nikt ich nie budził. Rozdawać to Pan może swoje pieniądze na nagrody a nie z naszych podatków .Wstyd Panie Rolniku.Nic więcej Pan nie potrafi. Polityki leniom się zachciało a Patologia głosuje na leni którzy rujnują olsztyńskich podatników.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Te wszystkie "Konkursy" to żadne Konkursy #2881551 | 88.156.*.* 7 mar 2020 12:23

  to zwykłe USTAWKI.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. t #2866343 | 80.50.*.* 11 lut 2020 12:50

  a gdzie są kurczaki burmistrza Szymborskiego?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz