Uniwersytecki Teatr Muzyczny zaprasza na casting [VIDEO]

2019-11-02 12:55:00(ost. akt: 2019-11-01 02:49:19)

Autor zdjęcia: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Już wkrótce na Wydziale Sztuki UWM w Olsztynie odbędą się castingi, w czasie których łowcy talentów z Uniwersyteckiego Teatru Muzycznego będą szukać obsady do nowego spektaklu. Co ważne, żeby wziąć w nim udział, nie trzeba być studentem. Wystarczy mieć skończone 18 lat.
Dyrektorem Uniwersyteckiego Teatru Muzycznego UWM w Olsztynie jest dr hab. Grzegorz Lewandowski. I teraz to, on wspólnie ze swoimi współpracownikami, szuka uzdolnionych muzycznie (i tanecznie) aktorów, którzy wezmą udział w nowym projekcie.

Jak będzie przebiegał casting? Jego pierwszym etapem będzie sprawdzenie warunków scenicznych i rozmowa kwalifikacyjna, czyli przesłuchanie. "Zapytamy o Twoje pasje i poprosimy o krótką prezentację własnej osoby. Poprosimy też o zaśpiewanie fragmentu dowolnego utworu" - zapowiadają przedstawiciele UTM.

Termin I: 7 listopada, godz. 16:00, Wydział Sztuki UWM (ul. Szrajbera 11) w sali 318
Termin II: 8 listopada, godz. 16.00, Wydział Sztuki UWM (ul. Szrajbera 11) w sali 318


Uniwersytecki Teatr Muzyczny UWM, który szuka teraz nowych twarzy, ma za sobą już debiut. Grzegorz Lewandowski, pomysłodawca projektu wziął na warsztat musical "Me and my girl" kompozytora Noela Gaya z 1937 r. z akcją toczącą się w Londynie w latach 30. ubiegłego wieku.
Studenci Instytutu Muzyki różnych lat kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Premiera musicalu odbyła się w maju z okazji obchodów XX-lecia UWM. Kolejna okazja, by zobaczyć ten spektakl, będzie już w grudniu.Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

Obrazek w tresci