Strażacy z wizytą u przedszkolaków

2019-09-27 10:17:30(ost. akt: 2019-09-27 10:22:00)

Autor zdjęcia: Archiwum Przedszkola Samorządowego w Kowalch Oleckich

Przedszkole Samorządowe w Kowalach Oleckich gościło strażaków. Ich wizyta wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci.
W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie pożaru, burzy oraz wypadku.
Dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach można wezwać straż pożarną,że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych.

Obrazek w tresci

Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki, którym przyjechali strażacy. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim strażacy dysponują podczas swojej ciężkiej pracy.

Obrazek w tresci

Dzięki takim spotkaniom dzieci poznają ciężką i odpowiedzialną pracę strażaka. Kształtują odpowiednie zachowania w trudnych sytuacjach, zaznajamiają się z sytuacjami ,w których powinny korzystać z numerów alarmowych.

Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały strażakom i życzyły wytrwałości w codziennych zmaganiach z przeciwnościami losu.

Przedszkole Samorządowe w Kowalach Oleckich

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sergej #2842517 | 37.120.*.* 1 sty 2020 11:30

    Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy dla seksu, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego --- http://russex.xyz

    odpowiedz na ten komentarz