Spotkanie z mistrzem może zmienić twoje życie!

2019-09-09 14:12:14(ost. akt: 2019-09-09 14:33:22)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Już 17 września dowiedzą się Państwo jak szybko i w prosty sposób uczyć się języków, dat historycznych czy informacji z przyrody i geografii. Te umiejętności zaprezentuje Jędrzej Cytawa, mistrz świata i rekordzista Guinnessa w zapamiętywaniu.
To będzie spektakularny pokaz umiejętności, który może zmienić życie każdego ucznia. Spotkanie z Jędrzejem Cytawą, mistrzem świata i rekordzistą Guinnessa w nauce języków oraz zapamiętywaniu liczb z pewnością przejdzie do historii. Mistrz świata przyjedzie do Olsztyna specjalnie na zaproszenie Akademii. Kim jest ten wyjątkowy gość?

Jędrzej Cytawa technikami pamięciowymi zajmuje się od 1996 r. Jest laureatem Memoriad (mistrzostw w zapamiętywaniu). Oficjalnie został uznany przez Polską Księgę Rekordów za kontrolera od spraw rekordów w zapamiętywaniu.

Przeprowadził ponad 100 kursów i obozów pamięciowych poszerzając wiedze w przeróżnych dziedzinach, doprowadzając poznaną wiedze do perfekcji stworzył szereg metod pozwalających zapamiętywać szybciej, więcej i nad program.
Jest także autorem wielu programów komputerowych przyśpieszających naukę. Jako jedyny tak młody wykładowca w Polsce posiada tak dużą wiedze w zakresie treningu pamięci, sprawdzoną na własnym przykładzie. Oficjalnie został uznany przez Polską Księgę Rekordów za kontrolera od spraw rekordów w zapamiętywaniu.

Opublikował szereg artykułów z zakresu nowoczesnych technik uczenia się, oraz brał udział w wielu audycjach i programach telewizyjnych prezentując możliwości ludzkiego umysłu.

Jędrzej Cytawa oficjalnie pobił czterokrotnie rekord Guinnessa oraz kilka rekordów światowych w zapamiętywaniu. Jest także finalistą programu TVN „The Brain”, gdzie „z głowy” podawał daty historyczne z ostatnich 3 tysięcy lat.
Jednak podczas spotkania nie będzie miejsca na wykłady czy teorię. Ireneusz Górski z Akademii w Olsztynie, organizator wydarzenia podkreśla, że Cytawa zaprezentuje od razu trening umiejętności.

Wyjątkowe spotkanie z Cytawą odbędzie się w auli I LO im. Adama Mickiewicza w Olsztynie (ul. Mickiewicza 6) Mistrz Świata zaprezentuje swoje umiejętności Powie jak w 3 miesiące nauczyć się języka hiszpańskiego (co sam zrobił) oraz jak szybko i łatwo uczyć się „do szkoły”.

— To właśnie Jędrzej Cytawa uczy naszych trenerów — zaznacza Ireneusz Górski. — Tym razem szkolenie jest zaadresowane do dzieci i ich rodziców. Mistrz Świata pokaże jak się uczyć i zapamiętywać.

Akademia w Olsztynie — organizator tego wydarzenia— inicjuje kursy efektywnej nauki, techniki zapamiętywania, koncentracji i szybkiego czytania dla dzieci i dorosłych. Jest liderem w Olsztynie jeśli chodzi o instytucje mające największy wpływ na życie mieszkańców Olsztyna.

Akademia w Olsztynie jest niepubliczną placówką oświatową i działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Akademia powstała w 2003 roku i prowadzi zajęcia we własnych, dobrze wyposażonych salach szkoleniowych w centrum Olsztyna przy ul. Ratuszowej 3/1

W jaki sposób można spotkać się z Mistrzem Świata? Na spotkanie wymagana jest rezerwacja miejsca przez https://www.efektywna-nauka.pl/rekordzista-guinnessa-w-zapamietywaniu-w-olsztynie/ lub dzwoniąc bezpośrednio do Akademii w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3 w Olsztynie tel. 89 521 87 45. Liczba miejsc na sali jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisu. Wstęp jest bezpłatny.

Początek spotkania: g. 16.30.

AT


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dorota #2800567 | 94.254.*.* 7 paź 2019 07:58

    Ja nie musiałam iść na spotkanie z mistrzem. Wystarczyły lekcję w szkole kształcenia technik pamięciowych edu w Warszawie. Teraz zapamiętuję znacznie więcej i bez większych problemów :) Ale nie powiem spotkanie może być ciekawe. :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz