Mrągowscy policjanci otrzymali IBlow

2019-09-09 12:51:20(ost. akt: 2019-09-09 13:12:46)

Autor zdjęcia: KPP Mrągowo

Nowoczesny alkomat IBlow pozwalający na szybki pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu otrzymali mrągowscy policjanci. Prezent ten posłuży funkcjonariuszom podczas codziennych służb, a tym samym usprawni ich pracę.
Alkomat IBlow to profesjonalny alkomat przesiewowy pozwalający na szybkie pomiary bez użycia i wymiany ustnika. Alkomat został wyposażony w nowoczesny platynowy sensor elektrochemiczny typu Suracell o bardzo wysokiej dokładności i dużej wytrzymałości. Nowoczesne urządzenie nie tylko wskazuje, że osoba poddana badaniu jest pod wpływem alkoholu, ale także pokazuje jakie jest stężenie alkoholu w organizmie.

To nowoczesne urządzenie zostało zakupione przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mrągowie i przekazane na ręce insp. Andrzeja Skola Komendanta mrągowskiej policji przez Elżbietę Mierczak Kierownika GOPS i Piotra Piercewicza Wójta Gminy Mrągowo. Alkomat będzie wykorzystywany przez policjantów podczas codziennych działań w celu podwyższenia poziomu bezpieczeństwa na terenie gminy.

Źródło: KPP Mrągowo

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Em #2788524 | 188.146.*.* 9 wrz 2019 14:45

    Alkomat ufundował GOPS jakieś jaja ? Dlaczego miasto sponsoruje policję mało biorą z naszych kieszeni ???!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz