Ten tytuł czeka na Ciebie! Zgłoś się!

2019-08-12 14:32:38 (ost. akt: 2019-08-13 13:03:16)
Czasami szczęściu trzeba dopomóc. Z takiego właśnie założenia wyszła pani Beata Romaniewicz, koleżanka Martyny Chaberek, naszej nowej kandydatki do tytułu Dziewczyna Lata 2019. I wysłała za nią zgłoszenie do naszego konkursu!
Martyna Chaberek, 25- latka z Olsztyna od miesiąca biła się z myślami, czy wysłać zgłoszenie do naszej akcji Dziewczyna Lata 2019, czy też nie. Jej koleżanka z pracy, Beata Romaniewicz, nie mogła przeżyć, że taka piękna i uśmiechnięta dziewczyna po prostu się marnuje. I... zrobiła to za nią. — Zrobiłam Martynie psikusa, ale ona przyjęła to bardzo pozytywnie — opowiada.

— My wszyscy tu jesteśmy Martyną zachwyceni. Jest bardzo pracowita, ma świetny kontakt z ludźmi, każdego zagada. Panowie zwracają na nią uwagę. Słyszy chyba ze sto komplementów dziennie!

Martyna pracuje w jednej z olsztyńskich kwiaciarni. Bardzo lubi to co robi. Po pracy spotyka się ze znajomymi, chodzi na spacery i czyta książki. — Uwielbiam czytać, mam pełną biblioteczkę — opowiada. — Znajomi się dziwią i pytają: po co ci kolejna książka? A ja nie wyobrażam sobie inaczej.
Pozowanie do zdjęć jest kolejną pasją naszej kandydatki. — Wszyscy mówią, że jestem fotogeniczna. Ja tego nie widzę.. — mówi skromnie.
Wcześniej Martyna grała w siatkówkę, ale odkąd ma problemy z nadgarstkiem, musiała zapomnieć o tym sporcie. Lubi słuchać rapu i tą muzyką także wiąże swój ubiór: w jej garderobie przeważają dresy i adidasy.

Co najbardziej lubi w sobie? — Chyba uśmiech — odpowiada bez zastanowienia. — Podobno mocno zwraca on swoją uwagę.

Nasza kandydatka jest szczerą, pomocną i wesołą osobą. — Jestem pewna, że to właśnie Martyna powinna zostać Dziewczyną Lata 2019! — nie ma wątpliwości pani Beata.

***

Jesteś pełnoletnią kobietą i masz ochotę na letnią, niezapomnianą przygodę? Zapraszamy do naszej akcji Dziewczyna Lata 2019! Nasze kandydatki udowadniają, że można świetnie się bawić, a przy okazji zaprezentować swoje piękno. To nie tylko świetna zabawa i fantastyczna pamiątka, ale także szansa na miłą niespodziankę.

Tegoroczna Dziewczyna Lata otrzyma zestaw kosmetyków. Dodatkowo kosmetyczne upominki dostaną dziewczyny, które zajmą 2-5 miejsce. Fundatorem nagród jest firma Invex Remedies.

Przypomnijmy. W plebiscycie "Dziewczyna Lata 2019" mogą brać udział tylko pełnoletnie mieszkanki województwa warmińsko-mazurskiego. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”, rankingów powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników.

Laureatki otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania „Gazety Olsztyńskiej” (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany do kandydatki numer. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego sms-a — 2,46 zł brutto. Głosowanie potrwa do 25 sierpnia do godz. 23.59.

Jak się zgłosić?
Wystarczy wysłać e-maila pod adresy tygodników lub redakcja@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie przez organizatora jej wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko kandydatki, miejscowość, numer telefonu do kontaktu, zdjęcie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20.08.2019 do godziny 10.00


Ranking Olsztyn i powiat olsztyński


Ranking Regionalny TOP 25


Regulamin: kliknij tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.