„Podziel się kawałkiem szczęścia” – pomoc marki KASIA we Fromborku!

2019-08-07 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-09 08:37:15)   Artykuł sponsorowany
„Upiecz bliskim radość” – to idea, która od lat przyświeca marce Kasia. W ten sposób zachęca ona wszystkich Polaków do pieczenia domowych ciast i obdarowywana najbliższych swoimi wypiekami. Podczas minionych Świąt Bożego Narodzenia hasło to wybrzmiało szczególnie mocno i znalazło swoje odzwierciedlenie w ogólnopolskiej akcji świątecznej, której ambasadorką była aktorka Katarzyna Zielińska. Dziś znamy efekty akcji – pomoc właśnie dotarła do Domów Dziecka.
Kostka do pieczenia Kasia od lat pomaga konsumentom przygotowywać domowe wypieki, które zawsze się udadzą. Jest ona także gwarantem doskonałych ciast na świąteczne stoły, przy których odbywają się rodzinne spotkania pełne radości. I właśnie do dzielenia się tą świąteczną radością marka Kasia zachęcała podczas bożonarodzeniowej loterii „Podziel się kawałkiem szczęścia”. Jej celem była pomoc wychowankom domów dziecka. Teraz znamy rezultaty akcji!

Producent Kostki do pieczenia Kasia przekazał na pomoc potrzebującym aż 100 000 złotych – kwota trafiła do domów dziecka na terenie całego kraju. Aż do 270 placówek dotarli specjalni kurierzy, którzy obdarowali wychowanków świątecznym ciastem. Ponadto 33 placówki otrzymały nowy sprzęt AGD wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Nowa kuchnia w Domu Dziecka
Część środków finansowych trafiła także do województwa warmińsko-mazurskiego. W naszym województwie wsparcie otrzymały placówki we Fromborku i Elblągu. Dzięki przekazanym środkom pieniężnym, gruntowny remont przeszła kuchnia w Powiatowym Domu Dziecka „Słoneczne Wzgórze” we Fromborku.
Kuchnia to serce każdego domu – dlatego tak ważne jest, aby była przyjazna i zachęcała do gotowania. Ta, która była do tej pory, nie spełniała swojej funkcji – stary sprzęt AGD i niepraktyczna architektura sprawiała, że kuchnia nie była miejscem, w którym chętnie przebywali mieszkańcy Domu Dziecka. Wszystko zmieniło się po remoncie ufundowanym przez markę Kasia – funkcjonalna wyspa na środku kuchni sprawia, że wspólne gotowanie jest nie tylko możliwe, ale również bardzo przyjemne, a duży stół jadalniany jest w stanie pomieścić dużo większą grupę.


Przed

Obrazek w tresci

Po

Obrazek w tresci


Obrazek w tresci

Błażej Błasiak, Brand Manager Kasia
Cieszymy się, że udało nam się zachęcić Polaków do szerzenia wspólnej idei pomagania. Bożonarodzeniowe ciasta oraz przekazane wsparcie finansowe – to realna pomoc, która trafiła do najbardziej potrzebujących dzieci z Fromborka. Za sprawą akcji „Podziel się kawałkiem szczęścia” chcieliśmy zwrócić uwagę na potrzeby wychowanków domów dziecka oraz zachęcić Polaków do niesienia świątecznej radości, która płynie z dzielenia się dobrem.


„Podziel się kawałkiem szczęścia” w liczbach

100 000 przekazane na pomoc dzieciom
ponad 5000 kawałków ciasta przekazane do 270 domów dziecka
2 wyremontowane kuchnie
zakup sprzętu AGD do 33 placówek
21 315 zaangażowanych w pomoc PolakówObrazek w tresci

Inspiracje i pomysły na pyszne wypieki znajdziecie na www.mojeciasto.pl


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monika #2776061 | 5.172.*.* 12 sie 2019 20:46

    Proszę czytać ze zrozumieniem. Fundatorem remontu oraz wyposażenia kuchni jest marka kostki do pieczenia Kasia. Poprzednia kuchnia była ok ale nie była przystosowana do użytkowania przez 14 dzieci. Aby zadbać o ich komfort użytkowania jak również mozliwość spożywania sposilkow wspólnie w tak szerokim gronie niezbędnym było wprowadzenie zmian i delikatny "remont". Jeżeli jest możliwość zmiany z " w porządku" na " super funkcjonalnie" to dlaczego nie skorzystać?. Widać kogoś boli nawet szczęście podopiecznych Domu Dziecka. szkoda ...

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

  2. aaa #2773878 | 83.23.*.* 8 sie 2019 12:16

    Kuchnia ,,przed" była całkiem w porządku.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz