Szukamy dziewczyny na okładkę: Aleksandra Domżalska z Biskupca

2019-08-01 14:46:20 (ost. akt: 2019-08-01 14:53:54)
O tym, że nigdy nie jest za późno na dobrą zabawę, przekonała się Aleksandra Domżalska z Biskupca. To jedna z niedawno zgłoszonych kandydatek do tytułu Dziewczyny Lata. Ty też możesz dołączyć do naszego konkursu.
Aleksandra Domżalska to sympatyczna i bardzo skromna 22- letnia dziewczyna. Jest sprzedawczynią w sklepie spożywczym. I choć praca nie należy, do najlżejszych, ona nigdy nie narzeka! Na rozmowę z nami ma tylko kilka minut. Musi rozłożyć towar, a obowiązki są dla niej na pierwszym miejscu. — Bardzo lubię swoja pracę — mówi. — Z nią wiążę swoją przyszłość.

Ola jest w szczęśliwym związku. Marzy o ślubie i pełnej rodzinie. Na razie ma jeszcze dużo czasu dla siebie. Jej wielką pasją są wycieczki rowerowe. — Jeżdżę po 30- 40 kilometrów — opowiada. — Uwielbiam przyrodę, jeziora. Lubię zwiedzać.

Zdjęcie, które przesłała Aleksandra, było zrobione podczas jednej z takich wycieczek. Nasza kandydatka odpoczywała wtedy w Kamionce.
Ola lubi eleganckie stroje. Jej zdaniem Dziewczyna Lata 2019 powinna być naturalna. — Maluję się na co dzień, ale musi to być delikatny makijaż — podkreśla.

Nasza kandydatka największą uwagę przywiązuje do dłoni. — Moim zdaniem to wizytówka człowieka — uważa.

Nasz telefon bardzo ucieszył Olę. Zapewnia, że po publikacji tego tekstu pochwali się wszystkim, że bierze udział w konkursie. Na razie wie o tym tylko jej chłopak. — Jeśli uda się wygrać i znajdę się na okładce, będzie wspaniale!

Jesteś pełnoletnią kobietą i masz ochotę na letnią, niezapomnianą przygodę? Zapraszamy do naszej akcji Dziewczyna Lata 2019! Nasze kandydatki udowadniają, że można świetnie się bawić, a przy okazji zaprezentować swoje piękno. To nie tylko świetna zabawa i fantastyczna pamiątka, ale także szansa na miłą niespodziankę.

Tegoroczna Dziewczyna Lata otrzyma zestaw kosmetyków. Dodatkowo kosmetyczne upominki dostaną dziewczyny, które zajmą 2-5 miejsce. Fundatorem nagród jest firma Invex Remedies.

Przypomnijmy. W plebiscycie "Dziewczyna Lata 2019" mogą brać udział tylko pełnoletnie mieszkanki województwa warmińsko-mazurskiego. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”, rankingów powiatowych — na pierwsze strony naszych tygodników. Laureatki otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania „Gazety Olsztyńskiej” (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany do kandydatki numer. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego sms-a — 2,46 zł brutto. Głosowanie potrwa do 25 sierpnia do godz. 23.59.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20.08.2019 do godziny 10.00.


Ranking powiatowy (Olsztyn i powiat olsztyński)

Ranking Regionalny2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.