Tragedia na jeziorze Mamry. Nie żyje 49-letni mężczyna

2019-07-26 15:43:42 (ost. akt: 2019-07-27 00:15:52)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Węgorzewie

Po wstrząsającej informacji o ciele mężczyzny znalezionym dziś rano na Kanale Węgorzewskim do naszej redakcji dotarły kolejne tragiczne wieści. Nie żyje 49-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, który wraz ze znajomymi przebywał na łodzi w okolicach wyspy Upałty.
Jak informuje rzecznik węgorzewskiej policji, dziś około godziny 12.15 dyżurny został poinformowany, że na jeziorze Mamry w rejonie wyspy Upałty doszło do nieszczęśliwego zdarzenia.

— Na miejscu policyjny partol wodny ustalił, że 49-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego wyskoczył z łodzi i zaczął tonąć — mówi asp. Agnieszka Filipska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie. — Znajomi z łodzi wciągnęli go na pokład. Na miejscu ratownicy MOPR-u wraz ze strażą pożarną przeprowadzili reanimację. Niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
(red)


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij