Sukces kadetów w siatkówce plażowej

2019-07-11 13:13:40 (ost. akt: 2019-07-11 13:20:22)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Siatkarze kadeci z AZS UWM Olsztyn, uczniowie X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. M. G. Bublewicza KACPER TAUDUL i MARCIN GNATOWSKI awansowali do FINAŁÓW MP KADETÓW w Siatkówce Plażowej, które odbędą się 17-18 lipca w Drzonkowie.
Kadeci zajęli 2 miejsce w turnieju półfinałowym w Białymstoku, który daje awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (OOM)! Siatkarze nieznacznie ulegli w tie breaku swoim kolegom z Warszawy.

Chłopcy na co dzień trenują na parkiecie pod okiem trenera Rafała Wiśniewskiego i uczą się w Olsztynie. Marcin pochodzi z Olsztyna, Kacper natomiast jest gołdapianinem, który wcześniej trenował w SUKSS Suwałki, skąd od roku jest wypożyczony. W tamtym roku Kacper również awansował do finałów MP reprezentując wtedy jeszcze suwalski klub.

Jest to ogromny sukces chłopaków i ich trenera na piachu - Rafała Gnatowskiego. Chłopcy są już w szesnastce najlepszych siatkarzy plażowych - kadetów w Polsce. W tej chwili przygotowują się ostro na plaży w Olsztynie, aby zaprezentować się jak najlepiej. Trzymamy kciuki!

Pary, które uzyskały awans do MP KADETÓW:

1. Kulesza/Szlęzak (UMKS MOS WOLA WAWA)
2. GNATOWSKI/TAUDUL (AZS UWM OLSZTYN)
3. Buczek/Pieńkowski (UMKS MOS WOLA WAWA)
4. Jaworowski/Siwkowski (SMS OSTRÓDA)

Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

http://www.uwm.edu.pl/sites/default/files/uploads/logotypy-uwm/uwm_logo1.png

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5