Szukamy dziewczyny na okładkę: Katarzyna Obidzińska

2019-07-03 15:30:17 (ost. akt: 2019-07-03 20:14:38)
Katarzyna Obidzińska

Katarzyna Obidzińska

Autor zdjęcia: Ewelina Kowalczyk

Żywiołowa i dynamiczna, czy spokojna i wyważona? Jaka powinna być Dziewczyna Lata? Mamy już pierwsze zgłoszenia. Czekamy na kolejne kandydatki do naszego plebiscytu.
— Akurat skończyłam liceum, niedługo będę starała się o przyjęcie na studia, teraz mam wakacje — mówi Katarzyna Obidzińska z Purdy. — Razem z koleżanką organizujemy sobie hobbystycznie sesje fotograficzne i moi rodzice zaproponowali, żebym wysłała swoje zdjęcie — tym razem wykonane już przez panią fotograf — na plebiscyt Gazety.

Pasją pani Katarzyny jest Azja i jej kultura. Marzy o podróży do Korei Południowej. — Lubię słuchać muzyki stamtąd, interesuję się także modą popularną w tym kraju, makijażem – takimi ogólnymi dziewczęcymi sprawami, jednak bardziej egzotycznymi. Jeśli nie Korea, to Chiny — deklaruje pani Katarzyna zafascynowana kulturą Dalekiego Wschodu.

Na razie oczywiście najważniejsza była matura, nie było więc zbyt dużo czasu na naukę języka koreańskiego, teraz jednak spróbuje to nadrobić.
— Ten język jest naprawdę fascynujący — mówi kandydatka, która nie zapomina też o utrzymaniu dobrej formy fizycznej. Regularnie trenuje power jogę, czyli dynamiczną odmianę jogi, w której duży nacisk kładzie się na rozwój siły, elastyczności i gibkości ciała.

Katarzyna Obidzińska planuje iść na medycynę, o ile jej wyniki na świadectwie okażą się wystarczająco dobre podczas konkursu świadectw. Gdyby nie wyszło z medycyną, to wtedy swoją uwagę skieruje na kierunek pokrewny: weterynarię.
— Bardzo lubię zwierzęta i kiedyś myślałam właśnie o weterynarii — deklaruje. — Mam też trzecią alternatywę: zostać stewardessą i pozwiedzać trochę świat.
Kolejna kandydatka Małgorzata Kulesza z Zalbek, mówi, że zgłosiła się do naszego plebiscytu, bo chciała spróbować czegoś nowego. Zobaczymy, jak wyjdzie.

Jaka powinna być według pani Małgorzaty dziewczyna lata?
— Na pewno uśmiechnięta, pełna życia, a skoro mówimy o lecie, to powinna promienieć. Ja taka jestem, a do tego... całkiem szalona — śmieje się.

łcp, pj


Jak się zgłosić:
Wystarczy wysłać maila na adres redakcja@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu

Regulamin: kliknij tutaj