Quantcast

środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Warto studiować w Olsztynie! [VIDEO]

2019-06-27 11:55:28 (ost. akt: 2019-06-27 12:27:54)

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

Trwa rekrutacja na studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Kandydaci, którzy chcą skorzystać z bogatej oferty olsztyńskiego uniwersytetu, powinni zarejestrować się w systemie IRK do 8 lipca.

Ci, którzy marzą o tym, by spędzić najbliższe kilka semestrów na, jak twierdzą nie tylko absolwenci UWM, najpiękniejszym kampusie uniwersyteckim w Polsce, mają do wyboru ponad 70 kierunków. Wiele z nich to nie tylko ciekawy sposób na zdobycie wiedzy przydatnej w przyszłej pracy, ale właściwie gwarancja sukcesu zawodowego.

Dołączając do braci studenckiej UWM, stajemy się studentami uniwersytetu, który w rankingu szkół wyższych przygotowanych przez „Perspektywy”, zajmuje 9 miejsce wśród uniwersytetów i 31. wśród wszystkich uczelni.

O tym, że UWM jest dobrym miejscem do zdobywania wiedzy, świadczy m.in. certyfikat „Dobra Uczelnia - Dobra Praca”, który wyróżnia dobre wzorce w zakresie innowacyjnych i kreatywnych działań na rzecz tworzenia perspektyw zawodowych.

Uniwersytet dba także o to, by zapewnić swoim studentom odpowiednie warunki do mieszkania w pobliżu uczelni. Żacy mają do dyspozycji ponad 3 tysiące miejsc w 11 domach studenckich.


Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

http://www.uwm.edu.pl/sites/default/files/uploads/logotypy-uwm/uwm_logo1.png

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także