Im niestraszny tajemniczy klient. Najlepsze gabinety walczą w naszym plebiscycie

2019-06-18 12:50:45 (ost. akt: 2019-06-18 13:02:46)
Paulina Amilianowicz

Paulina Amilianowicz

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Medi-Derm w Lidzbarku Warmińskim działa dopiero niespełna pięć lat, a cieszy się tak dużą popularnością, że jego właścicielka Paulina Amilianowicz postanowiła poszukać większego lokalu.
Lato to czas intensywniej pracy gabinetów kosmetycznych. Kobiety z uwagi na upały odsłaniają więcej ciała, dlatego dużym powodzeniem cieszą się zabiegi wyszczuplające i ujędrniające ciało, ale też pielęgnujące stopy, chroniące cerę przed słońcem, trwałe stylizacje paznokci, bo podczas wakacyjnych wyjazdów nie mamy czasu na robienie manicure. A jeśli już mówimy o paznokciach, to jak się okazuje najbardziej popularny jest teraz manicure tytanowy.

— Większość pań z niego korzysta — mówi Paulina Amilianowicz. — Przede wszystkim nie tylko ładnie wygląda i jest mocny, ale też pielęgnuje paznokcie, odżywia ich płytkę.— Ten, w którym teraz przyjmujemy, stał się niewygodny, zbyt ciasny — zwierza się pani Paulina. — Musimy więc się przenieść i to jak najszybciej. Nie chcemy, by klientki czekały na zabiegi zbyt długo.

W salonie pracują trzy panie. Zajmują się pielęgnacją ciała, kosmetologią z medycyną estetyczną, laseroterapią i stylizacją paznokci. W gabinecie można zadbać m.in. o figurę. Jest tu sauna, elektrostymulator mięśni, urządzenie do endermologii, które ujędrnia i niweluje cellulit, zimny laser — walczący z tkanką tłuszczową.

— Po sześciu zabiegach wyraźnie widać efekty — dodaje pani Paulina. — W nowym gabinecie będziemy też miały do dyspozycji klientek Vacu Shape. To bieżnia z podciśnieniem.

Tak więc klientki salonu Medi-Derm w Lidzbarku Warmińskim korzystają z zabiegów na ciało, żeby je wymodelować, wykonują manicure i pedicure, ale też ciągle chętnie korzystają z depilacji, bo jednak powrót do tradycji lat siedemdziesiątych jakoś im nie przypadł do gustu. Chcą mieć gładkie ciało, więc korzystają na przykład z depilacji laserowej, którą gabinet pani Pauliny wykonuje.

Jest też mezoterapia igłowa i mikroigłowa oraz oczywiście cała masa innych zabiegów na twarz, w tym na przykład peeling dyniowy. Powodzenie mają również zabiegi medycyny estetycznej, takie jak: wypełnienie doliny łez, ust, czy zabiegi wolumeryczne przy użyciu kwasu hialuronowego.

— Dla nas ważne jest także to, jakich używamy kosmetyków do zabiegów i jakie polecamy naszym klientkom — opowiada pani Paulina. — To bardzo istotne. Niestety, trudno jest kupić dobry kosmetyk do pielęgnacji w zwykłym sklepie. Często nie tylko nie jest skuteczny, ale może zaszkodzić naszej cerze. Teraz nasza skóra potrzebuje ochrony przed słońcem. Polecamy takie kremy, które chronią cerę przez 8 godzin, a nie przez maksymalnie dwie. To ważne. Jeśli chcemy dobrze dobrać krem, polecam konsultacje kosmetyczne. Nie warto kupować kremu, tylko dlatego, że jest tani. Nasze kosmetyki są sprawdzone, wiemy, jak działają i że są skuteczne.

Co jest dla naszej cery najważniejsze? — Żeby była odpowiednio nawilżona, odżywiona. Aby tak było, potrzebna jest codzienna pielęgnacja w domu i regularne zabiegi w gabinecie kosmetycznym, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

W gabinecie Medi-Derm wisi kilkanaście certyfikatów, ale są też dyplomy. Jest zaświadczenie z 2017 r. o "pozytywnym przejściu badania tajemniczego klienta" i nadany przez Vultina Business Polska tytuł "Gabinet kosmetologii godny zaufania" z 2019 roku. Natomiast w roku 2018 gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Medi-Derm w Lidzbarku Warmińskim w plebiscycie "Gazety Olsztyńskiej" zajął pierwsze miejsce w powiecie lidzbarskim.

Ewa Lubińska


Najpopularniejszy Salon Fryzjerski

Najpopularniejszy Salon Kosmetyczny

Regulamin: kliknij tutaj