Przełomowa edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej!

2019-06-14 12:25:25(ost. akt: 2019-06-20 22:57:00)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Mat. prasowe

W tym roku będziemy świadkami historycznego momentu, który zapisze się na stałe w dziejach Festiwalu oraz historii miasta Olsztyn! Tak, to właśnie w Olsztynie, 27 lipca 2019 roku, odbędzie przełomowa XXIV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej!
— O zmianie miejsca Festiwalu jest bardzo głośno w mediach. Zakładam więc, że fani muzyki disco i disco polo zabukowali już noclegi w Olsztynie — mówi Robert Klatt, Dyrektor Artystyczny i Organizator OFMT. — Miasto jest bardzo przyjazne i daje znakomite możliwości organizacyjne, co jest dla nas szczególnie ważne pod kątem rozwojowym i logistycznym przy realizacji tak dużej imprezy — dodaje organizator.

Informacja o zmianie miejsca Festiwalu może być dla niektórych zaskakująca. Warto jednak podkreśli, że są pewne elementy, które pozostają niezmiennie. Mamy tu na myśli długą listę topowych polskich gwiazd muzyki disco i disco polo. W tym roku, na olsztyńskiej scenie wystąpią, m.in.: Akcent, Bayer Full, Boys, B-QLL, Classic, Claudi, D-Bomb, Diadem, Effect, Etna, Exaited, Extazy, Jorrgus, Masters, Maxx Dance, Mejk, Milano, Power Play, MiłyPan, M-Power, Naspawani, News, Power Play, Top Girls i wielu innych. Jak się okazuje Festiwal jest „ogólnopolski” tylko z nazwy, bo wydarzenie swoimi występami uświetnią również zagraniczni artyści, których przeboje znamy z radia i z każdej dobrej imprezy. Jest nam niezmiernie miło ogłosi, że na deskach festiwalowej sceny pojawią się największe gwiazdy muzyki pop i euro disco: Samantha Fox, i Morandi. Podczas wydarzenia na pewno wybrzmią ponadczasowe hity w stylu: „Touch Me (I Want Your Body)”, Nothing’s gonna stop me now”, „Save me”, „Angels” i „Kalinka”.


Jak widać XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej oferuje bogaty program artystyczny i świetną zabawę na najwyższym poziomie. Zapowiada się najbardziej roztańczona i porywająca impreza tego lata! To trzeba zobaczy, to trzeba przeżyć! Przybywajcie do Olsztyna!