Święto Rodziny w Miłakowie

2019-06-13 12:08:41(ost. akt: 2019-06-13 12:20:35)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W niedzielę 2 czerwca 2019 roku w ogrodach franciszkańskich w Miłakowie odbył się kolejny festyn dobroczynny – „Święto Rodziny” połączony z „Dniem Dziecka”.
Świętowanie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą w kościele franciszkańsko-parafialnym, której przewodniczył ks. kan. Karol Święcki, wraz z o. Albinem Łyda oraz o. Arkadiuszem Czaja – gwardianem klasztoru. W uroczystej liturgii oprócz parafian, uczestniczyli: senator RP Bogusława Orzechowska wraz z rodziną oraz dyrektor Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa i radny Sejmiku Wojewódzkiego Grzegorz Kierozalski, a także radny powiatu Zbigniew Zabłocki. W ten piękny, słoneczny, niedzielny dzień zgromadziły się całe rodziny. Franciszkanie zaprosili również artystów, zespół „Travel Show Estrada” i „Duo Paulo” zabawiali nie tylko dzieci, ale także dorosłych.
Bożenna


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. parafianin #2747942 | 188.147.*.* 16 cze 2019 08:45

    Już niedługo konie tych bali a pobliskie sklepy zanotuj,ą wyraźny spadek dochodów.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz