Justyna: Na głowie robię WOW!

2019-06-10 10:41:16 (ost. akt: 2019-06-10 10:46:00)
Salony kosmetyczne i fryzjerskie walczą w naszym konkursie o tytuł najpopularniejszego w regionie. O ten zaszczytny tytuł stara się m.in. Justyna Bielenica z Wydmin. Czekamy na kolejne kandydatury! Warto docenić profesjonalistów.
Wydminy to mała wieś położona w powiecie giżyckim. Justyna Bielenica znalazła tu swoje miejsce na ziemi. Jej Salon Fryzjerski JB Justyna Bielenica funkcjonuje tu ponad cztery lata. Klientki z Wydmin i z okolic z dużym wyprzedzeniem zapisują się do pani Justyny. Bo wiedzą, że nikt tak pięknie nie wyczaruje fryzur jak ona. Przyjeżdżają z Giżycka, Ełku czy Orzysza.

Właścicielka salonu ma bardzo bogatą ofertę usług: ombre, sombre, bronde, słoneczne refleksy olejem, botoks czy rekonstrukcja molekularna. Jej klientami są kobiety, mężczyźni oraz dzieci. Co klient, to inne oczekiwania. Chociaż.... — Mężczyźni zwracają dużą uwagę na higienę pracy oraz na dokładność — zauważa pani Justyna. — A kobiety? Oczekują efektu wow!

Pani Justyna mówi, że w tym sezonie królują na głowie pastele oraz fuksja. Kobiety chcą mieć lekką, hollywoodzką grzywkę lub fryzurę a' la Kożuchowska.
Ale moda to nie wszystko. Pani Justyna dba przede wszystkim o pielęgnację włosów swoich klientów. — To mój priorytet — opowiada. — Najważniejsze, żeby włosy były odbudowane i zregenerowane.

Cieszy ją, że kobiety coraz bardziej dbają o to, co mają na głowie. Jak mówi, inwestują w bardzo dobre kosmetyki i nie dopuszczają do tego, żeby ich włosy były w złym stanie.

Pani Justyna dwukrotnie zwyciężyła w naszej akcji. W 2016 roku zdobyła tytuł Złotych Nożyc (taka była nazwa w 2016). Dziś znów jej salon walczy o tytuł najpopularniejszego salonu kosmetycznego w regionie. I w rankingu regionalnym jest w czołówce najlepszych.

Nasza kandydatka od dziecka miała artystyczne zacięcie. Malowała, pisała wiersze. Ale zawód wybrały jej... siostry. Dziś specjalizuje się w koloryzacjach i upięciach. Twierdzi, że klientki z salonu wychodzą zadowolone. — Zawsze też udaje nam się osiągnąć kompromis — dodaje.

Salon Fryzjerski JB Justyna Bielenica ma tytuł „ekspert koloryzacji”. Pani Justyna tytuł kolorysty zdobyła pod okiem najlepszej kadry z Włoch.

Efekty można podpatrzeć na stronie Facebookowej salonu pani Justyny. Regularnie zamieszcza zdjęcia swoich dzieł. Efekty robią wrażenie.
Czy sympatycznej fryzjerce z Wydmin uda się zwyciężyć po raz trzeci? To zależy od naszych Czytelników. Pani Justyna zachęca do głosowania na Facebooku. Śledzi też rankingi.

Wyłonimy najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w regionie. Chcemy docenić salony kosmetyczne i fryzjerskie za ich indywidualne podejście do klienta, atmosferę i wysoką jakość usług.

Coraz więcej mieszkanek naszego regionu dba o wygląd, korzysta z pomocy profesjonalistów. Wciąż rośnie więc liczba salonów fryzjerskich, salonów piękności i jakość oferowanych usług. Wybierzmy najlepsze!

Aleksandra Tchórzewska