ASO dla małych Asów

2019-06-05 12:00:00(ost. akt: 2019-07-05 10:02:40)   Artykuł sponsorowany
Pierwszy dzień czerwca Autoryzowany Serwis Volkswagena Nord Auto opanowały dzieci, z okazji ich święta. Serwis przy ul. Warszawskiej w Olsztynie przygotował bowiem szereg atrakcji dla najmłodszych.
– Zaprosiliśmy do wspólnej zabawy z okazji dnia dziecka wszystkich naszych pracowników wraz z rodzinami, klientów i sympatyków marki - mówi Eryka Kuszlewicz-Masiak, Dyrektor Nord Auto w Olsztynie – Tego dnia atrakcji dla najmłodszych na pewno nie zabrakło.

ASO Volkswagena w Dzień Dziecka zamienił się w plac zabaw. Najmłodsi i ci trochę starsi mieli zapewnione mnóstwo atrakcji. Można było poznać ASO od hali, obejrzeć magazyn części, myjnię, lakiernię, która jest najnowocześniejsza w tej części Polski. Dzieci dostały również do testów akumulatorowe auto zastępcze oraz mogły wiziąć udział w pełnym emocji wyścigu na sterowane pilotem rajdówki. Jednak punktem kulminacyjnym, którego nie można było przegapić było malowanie prawdziwego samochodu przez dzieci. – Moja córka jest wielką fanką samochodów i jest zachwycona atrakcjami – powiedziała Pani Monika, która do Nord Auto przyjechała wraz z córką Zuzią.

Ponadto dla gości zapewniono liczne konkursy, poczęstunek i fotobudkę, gdzie każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Taki Dzień Dziecka wszyscy bez wątpienia zapamiętają na długo.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia: