Nowy Bartąg w cenie poniżej 5 000 zł/m2 ? To jeszcze możliwe

2019-06-27 13:37:01(ost. akt: 2019-06-27 13:37:30)   Artykuł sponsorowany
Wszystko wskazuje na to, że już niebawem nastąpią zmiany w zasadach funkcjonowania rynku deweloperskiego. Ma to związek z planami stworzenia Funduszu Gwarancyjnego, którego zadaniem będzie ochrona praw nabywców nieruchomości. Zdaniem UOKiK dzięki temu rozwiązaniu wyeliminowane zostanie ryzyko utraty środków finansowych wpłacanych na mieszkaniowe rachunki powiernicze. Pomysł wprowadzenia rozwiązań systemowych chroniących konsumentów świadczy o znacznej skali problemów nabywców nieruchomości. Wybierając dewelopera warto kierować się rozsądkiem, wspartym własnymi „badania rynku” Na co należy zwrócić uwagę? Podstawowe kryteria to: terminowość, wiarygodność, jakość realizacji i opinie nabywców mieszkań.
Powołanie wspomnianego Funduszu będzie się wiązało z nałożeniem na inwestorów budowlanych obowiązków wnoszenia składek, co zapewne będzie skutkować podwyższeniem cen nieruchomości. To ostatni moment, by nabyć wymarzoną nieruchomość w korzystnej cenie. Analiza wskazuje, iż cena poniżej 5 tysięcy za metr to rynkowy unikat.

A na taką właśnie okazję mogą liczyć nabywcy lokali na Osiedlu Nowy Bartąg, inwestycji realizowanej przez ANGO DEVELOPMENT w Bartągu. Szczęśliwie deweloper reagując na zapotrzebowanie rynku i sygnały płynące od potencjalnych nabywców oferuje do sprzedaży lokale najbardziej poszukiwane, o stosunkowo niewielkim metrażu: od 28 do 42 m2. W związku z dynamicznym rozwojem osiedla w projekcie przewidziano także powstanie lokali usługowych.


W przypadku lokali o niewielkim metrażu kluczowe jest właściwe zaaranżowanie przestrzeni i optymalne wykorzystanie potencjału mieszkania. ANGO to deweloper, który daje lokatorom unikatową możliwość dostosowania nieruchomości do indywidualnych potrzeb. Oddzielna kuchnia czy aneks kuchenny? Właściwy projekt budynku to nieograniczone techniczne możliwości, z których można skorzystać już na etapie budowy. Lokatorzy mogą liczyć na wsparcie dewelopera, który rekomenduje specjalistów sprawnie i rzetelnie zrealizują marzenia o własnej przestrzeni.

W przypadku ANGO DEVELOPMENT terminowość przekazywanych mieszkań staje się znakiem rozpoznawczym dewelopera. To zasługa sprawnej organizacji, dobrego planu i zaangażowanej ekipy. Tylko deweloper, który nie ma nic do ukrycia, zaprasza mieszkańców do obserwowania procesu powstawania budynków na każdym etapie realizacji inwestycji, także poprzez relacje na portalach społecznościowych, stronie internetowej czy instagramie.Ważną wskazówką dla planujących nabycie nieruchomości w Nowym Bartągu jest zadbanie o rzetelnych podwykonawców do aranżowania przestrzeni. Warto dodać, iż dla ANGO przekazanie inwestycji oznacza także wykonanie dróg dojazdowych, chodników i oświetlenia. To nowy rynkowy standard, który pozytywnie zaskakuje lokatorów.


Biuro sprzedaży mieszkań znajduje się przy ulicy Zbigniewa Herberta 2C w Olsztynie (była ulica Malewskiego). Więcej szczegółów na stronie internetowej http://nowybartag.pl

Ważne!:Obrazek w tresciKomentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. pilot #2755070 | 82.31.*.* 29 cze 2019 23:24

  W tej dziurze ceny jak w Gdańsku swego czasu. Pamietam moment Gdańsk 3950zł, wieś kościelna 4ooozł/m2

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. chris #2754388 | 83.0.*.* 28 cze 2019 13:40

  uwaga na tego kopciucha po drugiej stronie Łyny

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. A #2753689 | 81.15.*.* 27 cze 2019 15:40

  Hehe, super deweloper płaci, żeby nakręcić sprzedaż. Czekamy aż w końcu bańka pęknie :)

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz