Jedno z ostatnich miejsc tak blisko centrum miasta

2019-05-31 08:16:00(ost. akt: 2019-05-31 08:17:09)   Artykuł sponsorowany
Do finału inwestycji zostało jeszcze kilka dobrych miesięcy, ale ponad połowa mieszkań Zespołu Mieszkaniowego Żołnierska znalazła już swoich nabywców. Biorąc pod uwagę lokalizację, tak duże zainteresowanie inwestycją nie dziwi.
Zakończenie budowy zaplanowano na grudzień. W marcu przyszłego roku klienci mają natomiast odebrać klucze. Część z nich nie może się już doczekać. Inni czekają cierpliwie, traktując Żołnierską jako długofalową inwestycję. To również stąd hasło „Trafiona inwestycja” promujące Żołnierską jako miejsce z bardzo uniwersalnym potencjałem. Dla osób starszych czy rodzin, a z drugiej strony dla inwestorów szukających szansy na bezpieczne ulokowanie kapitału.

- Inwestycją o podobnym charakterze jest w naszym portfolio Warmia Towers przy ul. Barczewskiego, gdzie nadal mieści się nasze biuro sprzedaży – tłumaczy Bożena Kowalczyk z ARBET Investment Group. Dodaje również: - Mieszkania w Warmia Towers do dziś cieszą się ogromnym wzięciem, tyle że już na rynku wtórnym.
Wiele wskazuje na to, że podobnie będzie w przypadku Żołnierskiej. Zainteresowanie inwestycją nie dziwi, gdy weźmiemy pod uwagę lokalizację. Na terenie osiedla i w okolicy jest niemal wszystko. Od niedawna to właśnie tędy przebiega nawet reaktywowana po latach linia tramwajowa. Przyszli mieszkańcy Zespołu Mieszkaniowego Żołnierska tuż obok będą też mieć Park Centralny, centrum handlowe Aura, szkoły i przedszkola, halę Uranię czy planetarium.
Takie sąsiedztwo zobowiązuje, dlatego – jak podkreśla Bożena Kowalczyk – Żołnierską zaprojektowano z najwyższą starannością. Inwestycja składa się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Pierwszy, kaskadowy, będzie mieć od pięciu do dziewięciu kondygnacji, a drugi będzie liczyć dziesięć kondygnacji. Łącznie powstanie 210 mieszkań o powierzchni od 35 do 60 metrów kwadratowych. Oba budynki będą połączone halą garażową z 230 miejscami postojowymi, a na dachu hali zorganizujemy ciągi piesze, miejsca wypoczynku i rekreacji oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Każde mieszkanie, poza miejscem garażowym, będzie też posiadać komórkę lokatorską.


Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Daro #2741528 | 92.233.*.* 2 cze 2019 14:30

  Arbet wybudował pare bloków na ul. F. Barcza tam też sa niezadowoleni klijenici po latach. Powiem wiecej nawet nie umieja zarzadzac nieruchmosciami. Mieszkanicy znalezili nowego zarzadce I podziekowali firmie Arbet. W moim mieszkanie Arbet był 3razy na poprawkach. Także kupujac u nich swoje M był bym ostrorzny Darek

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. med #2741302 | 212.160.*.* 1 cze 2019 15:12

  Przechodząc przy oddanej nie tak dawno arbetowskiej inwestycji - zielone tarasy - na przeciwko leroy merlin widać, że już odpada tynk z elewacji. To jest ta ich super staranność?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. fin #2741032 | 195.136.*.* 31 maj 2019 20:10

   Pusty śmiech mnie ogarnia jak słyszę, że Arbet coś buduje z "najwyższą starannością" Wiedzcie , że to oznacza najtańsze materiały i byle jakie wykonanie. Skusiłam się na mieszkanie na Leśnej - i to jest porażka jeśli chodzi o jakość - każdego sąsiada słychać przez ściany, stolarka okienna chyba z przeceny - żenada. Poza tym chyba powinniście zaznaczyć, że to materiał reklamowy

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Waldek123 #2740933 | 37.47.*.* 31 maj 2019 16:44

   A że dzięki tej inwestycji po 40 latach funkcjonowania Obserwatorium będzie musiało zakończyć przeprowadzanie nocnych pokazów to już nie ważne... Pięknie funkcjonuje ratusz, jeśli w centrum miasta nie było przygotowanego planu zagospodarowania przestrzennego - po prostu brawo :-/

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz