Z mamą, tatą bezpiecznie. Biegali z okazji Dnia Mamy i Taty

2019-05-29 07:44:48(ost. akt: 2019-05-29 07:52:50)

Autor zdjęcia: Iwona Osiecka

W Przedszkolu Publicznym nr 2 w Bartoszycach Dzień Mamy i Taty obchodzono artystycznie i sportowo. Rodzice biegali ze swymi pociechami w ramach IX Biegu Dwójeczki.
Możliwość sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Dzień Mamy i Taty.

Ta wyjątkowa uroczystość w Przedszkolu Publicznym nr 2 obyła się 27 maja 2019 r. w ogrodzie przedszkolnym.

Najmilszych gości zaprosiły na Koncert Życzeń wszystkie przedszkolaki. W ich repertuarze znalazły się piosenki o mamie, tacie, rodzinie, nie koniecznie w języku polskim.

Dopełnieniem uroczystości był wspólny IX Bieg Dwójeczki - dzieci i rodziców wokół pobliskiego jeziorka sąsiadującego z przedszkolem, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Nie był to jednak zwykły bieg lecz bieg pod hasłem "Z mamą, tatą bezpiecznie" a przodowali mu zaproszeni przedstawiciele służb mundurowych - policjant, strażak i ratownik medyczny - rodzice naszych wychowanków.

Pomimo niesprzyjającej aury mali i duzi uczestnicy ukończyli go w dobrych nastrojach otrzymując zasłużony medal – Bezpieczny Przedszkolak.

Ta wyjątkowa uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców i nas pracowników przedszkola.

Iwona Osiecka


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty