Dzień Dziecka z klockami LEGO® Ninjago

2019-05-28 07:55:48(ost. akt: 2019-05-28 07:58:11)   Artykuł sponsorowany
Ostatni dzień maja i pierwszy dzień czerwca upłynie w Galerii Warmińskiej pod znakiem najlepszej na świecie zabawy. Specjalnie dla dzieci powstanie kraina LEGO® Ninjago, w której do woli będzie można budować z klocków i brać udział w konkursach.
LEGO® Ninjago Spinjitzu to seria, którą uwielbiają wszyscy chłopcy i całkiem spora grupa dziewczynek. Każdy, kto oglądał filmy lub grał w gry z udziałem dzielnych wojowników, ucieszy się, że będzie mógł spróbować sił w zadaniach od samego Mistrza WU! Dzieci, które na koszulkach noszą swoich ulubionych ninja, śpią w pościelach z ich wizerunkami i na wyrywki znają odcinki kolejnych serii opowieści o Ninjago nie mogą przegapić Dnia Dziecka w Galerii Warmińskiej. Właśnie z myślą o mniejszych i większych fanach Ninjago powstanie tam kraina LEGO® Ninjago, w której dzieci do woli będą mogły budować z ich ukochanych klocków. Dzieci, które lubią wyzwania będą mogły spróbować swoich sił w Strefie Misji Ninja lub w strefie konkursowej. Dla maluszków przygotujemy strefę z klockami LEGO® Duplo.

W Strefie Misji dzieci na powitanie dostaną wyjątkową naklejkę, a następnie pod czujnym okiem Mistrza Wu przejdą test posługiwania się spinnerem LEGO® oraz ćwiczeń pozycji ninja! W tej strefie na dzieci czeka pięć różnych niesamowitych misji, kiedy je ukończą – otrzymają dyplom najprawdziwszego ninja. Po skończonym teście dzieci będą mogły nadal bawić się klockami w strefie budowania.

W strefie konkursowej dzieci także na powitanie otrzymają naklejki, a ich zadaniem będzie zbudowanie budowli na zadany temat np. zbuduj broń wojowników, czy zbuduj zwierzęta z krainy Ninjago. Dzieci będą budowały kilkanaście minut (samodzielnie), a następnie umieszczą budowle na scenie – makiecie krainy Ninjago. Autorzy najciekawszych budowli, które wskaże jury otrzymają prezent-niespodziankę. Każde dziecko, które nie otrzymało nagrody głównej dostanie plakat.
W tej strefie dzieci mogą uczestniczyć w konkursach dowolną ilość razy.
Zabawa z ninjami i klockami LEGO® 31 maja i 1 czerwca będzie trwać w Galerii Warmińskiej od godz. 11 do godz. 19. Wszystkie zabawy będą bezpłatne.