Dzień Dziecka z Hello Kitty w Aura Centrum Olsztyna

2019-05-27 12:09:37(ost. akt: 2019-05-27 14:06:07)   Artykuł sponsorowany
W Dzień Dziecka, 1 czerwca, w Aura Centrum Olsztyna zagości uwielbiana przez dziewczynki na całym świecie Hello Kitty. Od godz. 11 do godz. 19 dzieci będą mogły wspólnie cudownie się bawić na kilku stanowiskach zaaranżowanych w scenerii miasteczka znanego z bajki Hello Kitty.
Hello Kitty to sympatyczna koteczka, która uwielbia piec ciasteczka. Choć z siostrą Mimmy i rodzicami mieszka na przedmieściach Londynu to od lat zna ją cały świat. Z symbolem Hello Kitty można kupić dosłownie wszystko: ubrania, przybory szkolne, ozdoby do włosów, a nawet kosmetyki. Nie tylko małe dziewczynki uwielbiają tę koteczkę – większe dziewczyny również miewają rzeczy z Hello Kitty.

Wychodząc naprzeciw wielbicielkom Hello Kitty, Aura Centrum Olsztyna z okazji Dnia Dziecka zaprasza na gry i zabawy z Hello Kitty, w których dzieci nagrodzimy upominkami i gadżetami z wizerunkiem tej kici. W miasteczku znajdzie się kilka stref dedykowanej, pysznej zabawy:
Kawiarenka Hello Kitty – w której przygotujemy stanowisko do ozdabiania ciasteczek.
Salon Piękności Hello Kitty – w którym pokażemy, jak ozdabiać paznokcie i pomalujemy je w charakterystyczne wzorki Hello Kitty.
Strefa FOTO – gdzie nasi mali goście znajdą niepowtarzalną okazję zrobienia sobie zdjęcia z prawdziwą Hello Kitty.
Strefa Zabaw Kreatywnych – która zasługuje na specjalną uwagę. Tam dziewczynki przygotują malowane obrazki i laurki np. dla rodziców. Gratką będzie wspólne ozdabianie płóciennych toreb zakupowych. Aby dostać torbę do ozdabiania wystarczy pokazać paragon z dowolnego sklepu Aura Centrum Olsztyna z dnia 1 czerwca. Taka wspólnie wykonana torba na zakupy uprzyjemni każdy wypad do sklepu i nawet jeśli trzeba w niej nieść ciężkie towary, wspomnienie miłych chwil przy wykonywaniu torby wynagrodzi ten wysiłek. Wspaniała zabawa dla dzieci – gwarantowana!

Zapraszamy.