TO JUŻ XII REGIONALNA WYSTAWA PRZYRODNICZO-ŁOWIECKA W NADLEŚNICTWIE JEDWABNO

2019-05-21 10:20:18 (ost. akt: 2019-05-21 10:28:01)   Artykuł sponsorowany
JUŻ PO RAZ XII NADLEŚNICTWO JEDWABNO, REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W OLSZTYNIE ORAZ ZARZĄD OKRĘGOWY POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO W OLSZTYNIE ZAPRASZAJĄ NA WYSTAWĘ NAJCIEKAWSZYCH TROFEÓW ŁOWIECKICH Z SEZONU 2018/2019.

Gratka nie tylko dla myśliwych


Gwoździem programu będzie oczywiście bogata ekspozycja najciekawszych trofeów łowieckich pozyskanych w sezonie 2018/2019 w okręgu mazurskim, jednak na tym nie koniec. Wszyscy miłośnicy naszych czworonożnych towarzyszy będą mogli przyjrzeć się pracy psów myśliwskich, które zaprezentują swoje umiejętności wykorzystywane podczas pracy z myśliwym. Nie sposób zapomnieć, że prócz psów do polowań wykorzystywane są ptaki drapieżne. Wobec tego do atrakcji należy zaliczyć profesjonalny pokaz sokolnictwa. Nie zabraknie też niespodzianek, które na tę chwilę pozostawiamy w tajemnicy... W czasie wystawy będzie można podziwiać, ale także zakupić artykuły wykonane z poroża oraz dzieła lokalnego rzeźbiarza. Pojawi się również pszczelarz, który zdradzi nam kilka tajemnic o pracy w pasiece i pszczołach. Nad bezpieczeństwem całej imprezy czuwać będzie grupa ratunkowa Autrimpus, która prowadzić będzie również pokazy pierwszej pomocy.Z myślą o najmłodszych przewidziano wiele ciekawych atrakcji, rozrywek i konkursów. Pociechy i ich rodzice będę mogli przespacerować się po ścieżce edukacyjnej, a na koniec zregenerować siły przy ognisku i ciepłej zupie.

Zapraszamy!

Wystawa jest imprezą otwartą dla wszystkich, serdecznie zapraszamy do Jedwabna 25 maja 2019 r. Otwarcie wystawy o godzinie 11:00.

Obrazek w tresci