Kortowiada 2019: Dziś kolejne gwiazdy na Górce Kortowskiej! [ZDJĘCIA]

2019-05-18 09:41:00(ost. akt: 2019-05-19 11:59:01)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Mega energia i świetna zabawa mimo deszczu. Kortowiadzie nie przeszkadza zła pogoda, co widać było na Górce Kortowskiej w piątek. A dziś czas na kolejne gwiazdy. Kto wystąpi?
A co nas czeka dziś na Kortowiadzie? Studenci walczyć będą o miano najsilniejszego studenci. Kortostrong rozpocznie się o godz. 11:00 na plaży nad jeziorem. O godz. 14 rozpoczną się dwa wydarzenia. Pierwsze to bój akademików na placu za Wydziałem Nauk Technicznych, a druga to oczywiście koncerty! Podczas wydarzenia zatytułowanego Alternativ stage wystąpią: Agnieszka Skrycka z zespołem Para, Route 11, Trio The Janeiro, Veira, Ras Luta oraz Green Hill. Miejsce? Scena nad jeziorem.

O 16:30 początek drugiego dnia koncertów na Górce Kortowskiej. Wystąpią: Paluch, Myslovitz, Maryla Rodowicz, Wilki, Organek, Cleo, Kękę i C-Bool. W tym roku nie może zabraknąć również namiotu klubowego. W namiocie na plaży impreza zacznie się o godz. 21:00, a zagrają na niej: Diabllo, Inox, Ouiz, Emdi, Sweet Lady, Procop, Matt5ki i Brave.Przypomnijmy jeszcze, co się działo wcześniej:

Ulicami Olsztyna przeszła parada wydziałów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Parada wystartowała na Starym Mieście i zakończyła się w Kortowie.

Po paradzie i przekazaniu władzy przez Rektora odbyły się wybory najpiękniejszej studentki UWM – Wenus Show. Tegoroczną Miss Wenus została Maria Ulążka z Wydziału Lekarskiego.

>>> Kortowiada 2019: Za nami kolorowa parada i wybory Miss Wenus [ZDJĘCIA i relacja LIVE]