Zapraszamy na VII edycję konferencji "Otwarci na Skandynawię"

2019-05-15 10:09:52(ost. akt: 2019-05-15 10:17:37)   Artykuł sponsorowany
Zapraszamy na VII edycję konferencji "Otwarci na Skandynawię", która odbędzie się 23 maja 2019 r. w Elblągu w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25. Organizatorami wydarzenia są Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Miasto Elbląg.
Zaproszeni przedsiębiorcy z Finlandii, Danii i Szwecji zapoznają się z potencjałem inwestycyjnym i możliwościami eksportowymi Warmii i Mazur. W wydarzeniu wezmą również udział przedstawiciele firm z Warmii i Mazur, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.
Podczas spotkania przeprowadzone zostaną warsztaty, w trakcie których uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie zaistnieć na rynku zagranicznym oraz na rynku polskim. Zaplanowano także prezentacje na temat sposobów na znalezienie wiarygodnego partnera biznesowego, skutecznego networkingu, a także życia i prowadzenia biznesu w miastach sieci Cittaslow. Podczas konferencji odbędzie się także panel dyskusyjny poświęcony popularnemu w krajach skandynawskich trendowi Hub Ecosystem.

Zgłoszenia na konferencję drogą mailową: p.puza@warmia.mazury.pl, telefonicznie: 89 512 51 82 lub za pomocą formularza http://gmsynergy.com.pl/otwarci-na-skandynawie/

Honorowy patronat nad konferencją objęły Ambasada Finlandii, Ambasada Danii i Ambasada Szwecji. Patronami medialnymi wydarzenia są Dziennik Elbląski, Gazeta Olsztyńska, Truso TV oraz portal internetowy portel.pl