Awans drużyny dziewcząt do finału wojewódzkiego siatkarskich czwórek

2019-04-03 09:33:55(ost. akt: 2019-04-03 09:36:48)

Autor zdjęcia: Paweł Pieniak

Dnia 28 marca 2019 roku odbył się w Olsztynie Półfinał Wojewódzki WMSZS w Mini Piłce Siatkowej „4” Dziewcząt. Wśród czterech zespołów, które awansowały z rejonów znalazły się SP7 Bartoszyce, SP Górowo Iławeckie, SP7 Olsztyn oraz SP Tuławki.
W pierwszym meczu dziewczęta z górowskiej szkoły pokonały 2:1 SP Tuławki. W drugim uległy 1:2 SP7 Bartoszyce. W decydującym meczu wygrały pewnie 2:0 z SP7 Olsztyn, zapewniając sobie awans do finału mistrzostw województwa.

Nasze dziewczęta wystąpiły w składzie: Julia Żukowska, Sandra Nowak, Wiktoria Lisowska, Wiktoria Janoszczyk, Urszula Gruźlińska, Kamila Sieniuć, Dorota Paluszek, Milena Rybak, Olga Daniszewska, Natalia Kachel.

A. Klimko

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: pieniakp

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. DOROTA #2708599 | 213.5.*.* 3 kwi 2019 12:06

    OGROMNE GRATULACJE DLA PANI KLIMKO, WIELE LAT TEMU ZASZCZEPIŁA TEN SPORT WE MNIE I DO DZISIAJ PANI ODDAJE SERCE SIATKÓWCE . OBY TAK DALEJ. POWODZENIA

    odpowiedz na ten komentarz