Spotkaj się z położną, zrób darmową cytologię

2019-03-17 08:34:50(ost. akt: 2019-03-16 09:41:44)
"Jestem kobietą, chcę być zdrowa" — pod takim hasłem w Górowie Iławeckim w Centrum Barka odbędzie się 20 marca spotkanie profilaktyczne dla pań. Przy kawie i ciasteczkach kobiety zdobędą wiedzę na temat swojego zdrowia, a później zrobią cytologię.
W najbliższą środę 20 marca 2019 r. o godz. 16 w Centrum Barka w Górowie Iławeckim doświadczona położna Małgorzata Drężek-Skrzeszewska spotka się przy kawie i ciasteczkach z kobietami. Specjalistka opowie o profilaktyce raka szyjki macicy oraz odpowie na pytania pań.

Będzie też można na miejscu wykonać darmowe badanie cytologiczne. Głównym organizatorem akcji jest Fundacja Instytut Badań i Edukacji Społecznej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

Projekt jest przeznaczony dla kobiet w wieku od 25 do 59 lat z powiatów bartoszyckiego i lidzbarskiego. Uczestniczące w spotkaniu panie otrzymają też w prezencie kalendarzyk cytologiczny, w którym będą mogły zaznaczyć swoje badania oraz pamiątkową torbę bawełnianą.

Spotkanie w Centrum Barka to wspaniała okazja, aby zadbać o siebie i spotkać się w miłym towarzystwie. Warto z niego skorzystać, zabrać ze sobą: siostrę, córkę, mamę, ciocię, przyjaciółkę, czy sąsiadkę — razem będzie raźniej.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 514 800 936.

lub

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Qwqwq #2698979 | 176.97.*.* 17 mar 2019 10:18

    taaaa. Więcej płynów do higieny intymnej, a wszyscy będą zdrowi. Zwykłe mydło i jedziesz!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) odpowiedz na ten komentarz