Weekend na podwójnym gazie
2019-03-11 10:55:17(ost. akt: 2019-03-11 11:32:11)
W weekend w ręce policji wpadło czterech pijanych kierowców. Rekordziści mieli półtora promila alkoholu we krwi.
W piątek około godziny 13 na ulicy Grunwaldzkiej w Nowym Mieście policjanci zatrzymali do kontroli kierującego mitsubishi mieszkańca powiatu iławskiego. Mężczyzna miał w organizmie ponad półtora promila alkoholu.
W sobotę tuż przed godz. 20 w Bielicach dzielnicowi zatrzymali do kontroli rowerzystę, Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że 25-latek ma w organizmie ponad pół promila alkoholu.
Około godz. 23.30 na ulicy Krótkiej w Nowym Mieście funkcjonariusze zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. 33-latek miał w organizmie ponad półtora promila alkoholu.
W niedzielę około godz. 14.20 w Szwarcenowie dzielnicowi z Biskupca wyeliminowali z dalszej drogi kolejnego nietrzeźwego, 21-letniego kierowcę daewoo. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że miał on w organizmie ponad pół promila alkoholu.
opr. mzal
Czytaj e-wydanie 
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
Acn #2695707 | 83.3.*.* 11 mar 2019 12:39
Tak A Na Skarlin sie przejedzcie tam dopiero jezdza cala para
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz