Dwaj bracia znęcali się nad rodzicami. Zastraszali i grozili pozbawieniem życia

2019-03-11 08:58:37 (ost. akt: 2019-03-11 09:01:40)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Policjanci z Komisariatu Policji w Białej Piskiej otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie gminy dochodzi do przemocy domowej. Zatrzymali dwóch braci w wieku 31 i 43 lat podejrzanych o psychiczne znęcanie się nad rodzicami.
Zbierając materiał dowodowy w tej sprawie kryminalni ustalili, że zatrzymani przez nich mężczyźni stosowali przemoc domową od ponad roku. Będąc pod działaniem alkoholu wszczynali awantury w trakcie, których wyzywali rodziców i prowokowali ich do bójki. Zdarzały się sytuacje, że mężczyźni zastraszali matkę i ojca oraz grozili im pozbawieniem życia.

Sprawcy przemocy domowej usłyszeli zarzut znęcania się nad rodzicami. Prokurator podjął decyzję o zastosowaniu wobec zatrzymanych dozoru policyjnego. Tym samym bracia zobligowani zostali do stawiennictwa w Komisariacie Policji w Białej Piskiej 3 razy w tygodniu. Prokurator zdecydował także o zakazie kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zobligował mężczyzn do opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu w ciągu trzech godzin od chwili zwolnienia ich z policyjnego aresztu.

Za znęcanie się nad rodziną grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Pisz

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mazur #2695656 | 79.124.*.* 11 mar 2019 10:15

    takie chwasty zasługują tylko na jedno - całkowita utylizacja , bez możliwości skorzystania z pobytu w sanatorium na koszt podatników

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD