Koniec zwycięskiej passy Teamu Cresovia. Porażka oznacza spadek w tabeli

2019-03-08 10:13:36(ost. akt: 2019-03-10 19:04:16)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

W przedostatniej kolejce III ligi siatkarzy Team Cresovia Górowo Iławeckie zagrał na wyjeździe z Energoutilem Ełk.


Nie było szóstego z rzędu zwycięstwa górowskiej drużyny. Zwycięstwo pozwoliłoby naszemu zespołowi awansować na czwarte miejsce w tabeli. Porażka kosztowała spadek na siódmą pozycję.

Do zakończenia ligi została już tylko jedna kolejka. Górowianie zagrają w niej u siebie z AZS UWM Olsztyn (23 marca).

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Andrzej M. #2695900 | 185.138.*.* 11 mar 2019 20:32

  Nie zgadzam się z opinią Edi-ego, ale oczywiście szanuję każdy pogląd. Rzadko bywam na meczach górowskiego zespołu lecz uważam, iż należą się im słowa uznania. To nie są zawodowcy, to są normalni pracujący i uczący się ludzie, którzy znaczną część swojego wolnego czasu poświęcają na treningi, mecze, wyjazdy itp. Wiem, gdyż bywając na górowskiej hali sportowej, nieraz widzę ich pracę. Należy docenić to, że w ogóle istnieją, grają i są dobrym przykładem dla innych, szczególnie młodszych. Jakby zabrakło takich pasjonatów to sportowe rozgrywki byłyby osiągalne dla nas tylko w telewizji i to z udziałem innych. W sporcie jak to w sporcie, bywają lepsze chwile i te gorsze. Oczywiście marzeniem miejscowych byłoby aby drużyny reprezentujące ich miasteczko osiągały jak najlepsze rezeltaty. Miejsce w tabeli nie zawsze jest najważniejsze, gdyż przede wszystkim należy docenić czynnik ludzki tj zaangażowanie, pracę i chęci. A właśnie tego należy gratulować tej drużynie. Pamiętajmy o tym. Serdecznie pozdrawiam

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Edi #2695517 | 185.138.*.* 10 mar 2019 19:59

   Do tarcia chrzanu. Może sprowadzicie jeszcze kilku zawodników. A nasi lokalni z Górowa tułają się po innych miastach albo siedzą w domu. Do rozwiązania taka drużyna. Ile można patrzeć na taką żenadę.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)