Świetny koncert dla pań z okazji Dnia Kobiet

2019-03-05 14:41:23 (ost. akt: 2019-03-05 19:53:08)
Klenczon Projekt na scenie GCK

Klenczon Projekt na scenie GCK

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku odbył się koncert zespołu „Klenczon Projekt”. Był to prezent dla pań z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
Zebranych w sali Gminnego Centrum Kultury powitali Zbigniew Lewicki, przewodniczący Rady Gminy Kurzętnik oraz Roman Lewicki, dyrektor GCK. Złożyli paniom życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz zaprosili na muzyczną ucztę.

Wszystkie miejsca były zajęte, głównie przez przedstawicielki płci pięknej, ale nie zabrakło również panów. Na scenie zaprezentował się zespół z Trójmiasta „Klenczon Projekt”. Czterech muzyków świetnie zaśpiewało znane piosenki Krzysztofa Klenczona i Seweryna Krajewskiego. Wszyscy mogli przypomnieć sobie wiele znanych utworów „Czerwonych Gitar”. Publiczność doskonale znała słowa znanych szlagierów i śpiewała razem z zespołem, który odpowiedział bisem na gromkie oklaski. Po koncercie zebranych zaproszono na słodki poczęstunek.Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ANIA #2692571 | 159.205.*.* 5 mar 2019 15:17

    Byłam,super koncert.Brawa dla zespołu i organizatorów.

    odpowiedz na ten komentarz