Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w Galerii Warmińskiej

2019-03-06 09:00:00(ost. akt: 2019-03-05 14:18:53)   Artykuł sponsorowany
Każda okazja do świętowania jest dobra, a Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn to okazja wręcz idealna. Tym bardziej, że 8 i 9 marca dla Pań i Panów Galeria Warmińska przygotowała moc atrakcji.
Dzień Kobiet świętujemy 8 marca. Z tej okazji w Galerii Warmińskiej elegancko ubrani hości rozdadzą paniom 4 tys. kwiatów. Ale to dopiero początek niespodzianek. Tego dnia w naszej galerii z mobilnym studiem zawita także Radio Olsztyn, które na żywo będzie nadawało audycję i obdarowywało panie swoimi radiowymi upominkami.

Przypadający 9 marca Dzień Mężczyzn uczcimy prezentacją drużyny futbolu amerykańskiego Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers. Początek prezentacji zawodników o godz. 16. Specjalnie dla kibiców, którzy przyjdą do naszej galerii Lakersi pokażą kilka rodzajów ustawień zawodników, np. z linii ataku, czy obrony. Będzie można zapytać ich o zasady futbolu amerykańskiego, porozmawiać o poszczególnych etapach gry, taktyce, przygotowaniach, treningach – słowem będzie można zapytać o wszystko.

Prezentacja będzie miała bardzo widowiskową oprawę ponieważ uświetnią ją występy wyjątkowego zespołu Soltare.

Oczywiście w Dniu Kobiet i Mężczyzn w naszych sklepach i butikach będzie można kupić wyjątkowe prezenty dla przedstawicieli obu płci (modne kiedyś rajstopy i dziś ucieszą wiele kobiet:)) Kto nie jest pewien, czym warto obdarować bliską Panią, czy Pana winien kupić bon zakupowy do Galerii Warmińskiej. Bony, które można kupić w naszym sekretariacie, honorują wszystkie sklepy i butiki. A ponieważ mają one długie terminy do wykorzystania, każda obdarowana osoba z pewnością wykorzysta je wtedy, kiedy będzie tego najbardziej potrzebować.

Szczegóły dostępne na www.galeria-warminska.pl.