Małżeństwa na medal! Złote Gody w gminie Kowale Oleckie

2019-02-21 00:11:47(ost. akt: 2019-02-21 00:17:06)

Autor zdjęcia: Archiwum USC w Kowalach Oleckich

Siedem par małżeńskich z gminy Kowale Oleckie otrzymało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Ceremonia wręczenia medali odbyła się 8 lutego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kowalach Oleckich.

Medalami uhonorowani zostali: Jadwiga i Romuald Lucjan Brodowscy, Danuta i Józef Niesterowowie, Irena i Tadeusz Piotr Ordowscy, Halina i Jan Późniakowie, Irena i Dionizy Szymulewscy, Henryka i Zbigniew Ryszard Walendowie oraz Aniela i Kazimierz Zacharowie. Pary te świętowały 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego.

Uroczystego odznaczenia jubilatów dokonali: wójt Krzysztof Locman, przewodnicząca Rady Gminy Teresa Truchan, sekretarz Teresa Kołodzińska-Sieńko oraz kierownik USC Jolanta Guziewska. Wójt oraz przewodnicząca Rady Gminy pogratulowali parom tak imponującego stażu i życzyli im jeszcze wielu jubileuszów pożycia małżeńskiego.

Nie kryjąc wzruszenia, pary małżeńskie dzieliły się swoimi przeżyciami i wspomnieniami ze wspólnie spędzonych lat. Jubilaci opowiedzieli o okolicznościach, w jaki się poznali, a także o wypracowanej przez siebie recepcie na zgodny i udany związek.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Waszko #2690072 | 37.248.*.* 28 lut 2019 19:54

    Piękne pary. Szczere gratulacje wszystkim jubilatom za ich wzajemną miłość i szacunek. Życzę kolejnych jubileuszy.

    odpowiedz na ten komentarz