Spotkaj się ze sportowcami, weź autograf!

2019-02-20 12:07:52(ost. akt: 2019-02-23 15:09:49)
Tego dnia bądź z nami! W niedzielę 24 lutego spotkaj się ze sportowcami w Galerii Warmińskiej. Przyjdź i zgarnij nagrody oraz autografy! Porozmawiaj z naszymi gośćmi twarzą w twarz! Startujemy o godz. 14.
Lubisz sport, ekscytują cię wydarzenia sportowe, chcesz docenić naszych sportowców? Przyjdź w niedzielę o godz. 14 do Galerii Warmińskiej. Na to spotkanie zaproszeni zostali m.in. Przemysław Opalach (boks, Opalach Team), Joanna Markiewicz (koszykówka, KKS Olsztyn), Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn), zawodnicy AZS UWM Olsztyn Lakers,
Aniela Kozłowska (szermierka, Hajduczek Olsztyn), Konrad Dudziński (automobilizm, Dudziński Rally Team) czy Maciej Marcinkiewicz (automobilizm, eSky WP Racing Team). Opowiedzą oni, jak wygląda życie sportowca.

- To będzie okazja zdobyć autograf czy zadać pytanie naszym gościom. Będzie też pokaz szermierki oraz ring, na którym najmłodsi będą mogli zmierzyć się z Przemkiem Opalachem. Tu także będzie szansa wziąć udział w naszym plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Warmii i Mazur i zagłosować na swoich faworytów. Będziemy czekać na Was z kuponami, które wypełnicie na miejscu i wrzucicie do specjalnej urny. Przygotowaliśmy też konkursy i nagrody, więc warto z nami spędzić ten czas – zachęca Katarzyna Szydlik z Grupy WM.

To nie koniec atrakcji. Czeka na was też występ czirliderek z Cheer Bis Biskupiec pod wodzą Anety Szemplińskiej. Najmłodsi mogą liczyć na malowanie twarzy, zabawy i gry planszowe. Strefę animacji będą prowadzić wolontariusze z Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Na scenie porozmawiamy też o zdrowym odżywianiu z Natalią Ulińską, dietetyk iem klinicznym i aktywności z Monika Drohomirecką z Planety Formy.

Gdzie? Galeria Warmińska - parter, przy windach będzie scena
Kiedy? 24 lutego, godz. 14-17