Gosia z Braniewa z tytułem Miss Popularności

2019-01-27 12:30:15(ost. akt: 2019-01-27 18:57:05)

Autor zdjęcia: Małgorzata Koszela-Zarska

W sobotę (26 stycznia) w Londynie odbył się wielki finał konkursu piękności Miss Generation UK. Małgorzata Koszela-Zarska z Braniewa zdobyła tytuł Miss Popularności. - Dziękuje wszystkim za wsparcie i głosy, to dzięki wam zdobyłam tytuł!

Miss Generation to konkurs piękności przeznaczony dla pań w wieku od 25 do 50 lat. Nie ma znaczenia czy uczestniczki są mężatkami, czy też pannami, ani czy są już matkami.

- Przed finałem byłam bardzo zestresowana. Od rana miałyśmy przygotowania. Jestem osobą nieśmiałą, więc było to dla mnie było to dla mnie ogromne wyzwanie - powiedziała nam w rozmowie Małgorzata Koszela-Zarska, zdobywczyni tytułu Miss Popularności. - Jednak mój stres zmalał, kiedy zobaczyłam swoich przyjaciół z polskiej szkoły, którzy zrobili mi wielką niespodziankę. Podczas finału był także obecny mój mąż i najstarsza córka Oliwia.

Uczestniczki w trakcie wielkiego finału pokazywały się w czterech strojach. Pierwszy raz pokazały się w jeansach, drugi w krótkiej sukience, trzeci w bieliźnie, a ostatnie wyjście w sukni wieczorowej.

- Najbardziej stresujące było chyba pierwsze wyjście - dodaje Małgorzata. - Moje rywalki były piękne i każda z nich inna. Ja jestem z siebie dumna, bo pokonałam swoja nieśmiałość, a przy tym świetnie się bawiłam! Atmosfera była niesamowita!


- Chciałabym powiedzieć wszystkim kobietom i matkom: walczcie o siebie, o swoje pasje i szczęście! Jesteśmy wielkie, bo codziennie walczymy z różnymi problemami. Dzieci, dom, praca... w tym wszystkim często zapominamy o sobie. Zatrzymajcie się na chwile i pomyślcie, co lubicie robić i po prostu to zróbcie! Na nic nie jest za późno, a każda z nas zasługuje na szczęście!


ms