Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała także w Górowie Iławeckim

2019-01-14 08:08:03(ost. akt: 2019-01-14 08:10:55)

Autor zdjęcia: BT

Tegoroczny Finał (niedziela, 13 stycznia) Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to były koncerty, wszelkiego rodzaju wydarzenia artystyczne, licytacje, pokazy sztucznych ogni, a przede wszystkim blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbierających pieniądze, rozliczane następnie w około 1700 sztabach, w tym w także kilkudziesięciu zlokalizowanych w wielu miejscach na całym świecie.
Dzieci i młodzież, z charakterystycznymi kolorowymi puszkami w ręku, kwestujący w dniu Finału na ulicach naszych miast, miasteczek i wsi, tu już norma. Kwestują niezależnie od pogody i zawsze z uśmiechem na twarzach. Towarzyszą im opiekunowie i rodzice.

Program Finału WOŚP w Górowie Iławeckim przewidywał zbiórkę uliczną w samym mieście ale także i w Kandytach, Kamińsku, Bukowcu, Pieszkowie i Janikowie. Jednocześnie na hali sportowej szkoły podstawowej przeprowadzony został otwarty turniej szachowy oraz turniej tenisa stołowego.

Podsumowaniem akcji były koncerty w Ośrodku Kultury przeplatane licytacją gadżetów WOŚP oraz zgromadzonych przez organizatorów przedmiotów artystycznych i wyrobów rękodzielniczych.

Bohdan Tchórz


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Fakty #2662787 | 37.201.*.* 14 sty 2019 20:49

    Pis zamordowal prezydenta z Gdanska swoją polityko nienawisci.Polecam obejrzycie wszystkie wypowiedzi Kaczynskiego i Pawlowicz i całego pis w internecie.To sie przekonacie ze prawde napisałem.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz