Katarzyna Cichopek: im ciekawsze życie prowadzi mama, tym ciekawiej może wychować swoje dzieci

2019-01-09 13:42:53(ost. akt: 2019-01-09 13:47:41)

Autor zdjęcia: newseria.pl

Aktorka jest najlepszym przykładem na to, że macierzyństwo może iść w parze ze spełnieniem zawodowym. Prywatnie aktorka jest szczęśliwą mamą Adama i Helenki. Stara się poświęcać swoim dzieciom jak najwięcej czasu, ale nie zaniedbuje również pracy. Jednak jak podkreśla, nie podejmowałaby tylu projektów, gdyby nie wsparcie i pomoc ze strony męża.
Katarzyna Cichopek z powodzeniem udowadnia, że można pogodzić wychowywanie dzieci z karierą zawodową. Aktorka wspomina, że kiedy była w ciąży, scenarzyści serialu „M jak Miłość” na bieżąco z nią współpracowali, pytali, czy chce kontynuować pracę, czy czuje się na siłach, a później zarówno jedno, jak i drugie dziecko zabierała na plan, gdyż produkcja stworzyła jej do tego bardzo dobre warunki.

Swoimi prywatnymi doświadczeniami gwiazda przez długi czas dzieliła się również z innymi kobietami w programie „Sexy mama” emitowanym w Polsat Café.

– Wydaje mi się, że im ciekawsze życie prowadzi mama, tym ciekawiej może wychować swoje dzieci, ciekawsze rzeczy może im pokazać, zaproponować – mówi Katarzyna Cichopek, aktorka.

Katarzyna Cichopek zdradza, że niemal w 100 proc. zrealizowała plan, który ułożyła sobie przed laty – zdobyła wykształcenie, wyszła za mąż i urodziła dzieci. Dziś Adaś i Helenka nadają sens jej życiu. Ustanowili w nim nową hierarchię wartości, miłości i poświęcenia. Zobacz: Jestem spełnioną mamą dwójki dzieci. Najtrudniejszy etap mam za sobą

Katarzyna Cichopek:

Cichopek przyznaje, że wielu projektów zawodowych nie udałoby się jej zrealizować, gdyby nie mąż, na którego zawsze może liczyć. Obydwoje dzielą się obowiązkami i dzięki temu każde z nich ma też czas dla siebie. Aktorka przyznaje, że kiedy jedzie do teatru albo na plan serialu, bez obawy zostawia dzieci pod opieką partnera.

– Cały czas powtarzałam, że do tanga trzeba dwojga, do dziecka też trzeba dwojga, samo się nie zrobiło, więc obecność ojców jest niebywale istotna, a my, kobiety, same sobie strzelamy w kolano i często tych tatusiów odsuwamy, bo wiemy lepiej, jak zrobić różne rzeczy. No jasne, że wiemy, ale panowie robią to po swojemu, trochę inaczej, więc męski świat jest też bardzo ciekawy i fajnie, żeby dzieciaki też miały szansę odkryć męski punkt widzenia – mówi Katarzyna Cichopek.

źródło: newseria.pl

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. *** #2659852 | 188.147.*.* 10 sty 2019 11:53

  Na szczęście minął czas kiedy strach było otworzyć lodówkę, że Cichopek z niej wyskoczy. Pewnie prywatnie laska całkiem sympatyczna, ale aktorstwo mogłaby zostawić profesjonalistom. Ale niech jej się wiedzie, krzywdy nikomu w życiu nie zrobiła.

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Ambitny plan #2659649 | 79.190.*.* 10 sty 2019 08:14

  "w 100 proc. zrealizowała plan, który ułożyła sobie przed laty – zdobyła wykształcenie, wyszła za mąż i urodziła dzieci" … szacunek … Pani Wiesia z Biedry też ...

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 3. Angelika nimfomanka full #2659270 | 94.254.*.* 9 sty 2019 17:15

  Chyba cwelopek . juz nawet dziecko wie ze ona (bo nie nazwę jej aktorka) jest hujowa !

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 4. kasia #2659269 | 89.228.*.* 9 sty 2019 17:14

  Spełnia sie zawodowo ha ha ha musi pracować bo ma kredyt do spłacenia za willę w Wilanowie a aktorka z Niej żadna

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 5. Marek #2659258 | 83.9.*.* 9 sty 2019 16:54

  Co ta ,,aktorka'' ? jej dzieci wychowuje niania a nie ona. A tak uczciwie mówiąc , ona nie jest dla mnie żadnym autorytetem w wychowywaniu dzieci!!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz