Quantcast

Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Prowadzisz firmę na Warmii i Mazurach? Zgłoś się do konkursu!

2018-11-28 13:13:34 (ost. akt: 2018-11-28 13:47:06) Artykuł sponsorowany

Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości (WMNJ) jest regionalną edycją Polskiej Nagrody Jakości konkursu, który organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą w Warszawie już od ponad 20 lat. Nagrody w WMNJ, w postaci statuetek i wyróżnień, przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym i organizacjom edukacyjnym, które wdrażając zarządzanie przez jakość osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników.

Trwa nabór wniosków w ramach konkursu ŻAGLE WARMII I MAZUR do kategorii WARMIŃSKO-MAZURSKA NAGRODA JAKOŚCI.Celem Konkursu jest uhonorowanie Warmińsko-Mazurską Nagrodą Jakości, ustanowioną przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego w 2000 r., organizacji wdrażających filozofię Zarządzania przez Jakość (Total Quality Management - TQM) oraz upowszechnienie tej filozofii w województwie warmińsko-mazurskim. "Organizacją" w rozumieniu zapisów Regulaminu Konkursu jest grupa ludzi i infrastruktura, z przypisanymi odpowiedzialnościami, uprawnieniami i powiązaniami zgodnie z definicją wynikającą z normy PN-EN ISO 9000:2006.

W porównaniu do lat ubiegłych procedura udziału w Konkursie uległa znaczącemu uproszczeniu. Jeżeli w swojej organizacji prowadzisz elementy zarzadzania jakością jakimi mogą być np.: rejestr skarg, rejestr reklamacji, opisy stanowisk pracy, regulaminy, procedury lub inne elementy wprowadzające budujące w organizacji standardy zarzadzania - to ten konkurs jest dla Ciebie!

UDZIAŁ W KONKURSIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY I DOBROWOLNY


Komitet Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości ustanawia następujące kategorie konkursowe:
1) „Mikro i małe organizacje”,
2) „Organizacje produkcyjne i usługowe”,
3) „Organizacje publiczne”,
4) „Organizacje edukacyjne”.

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE


Wystarczy, że prowadzisz działalność na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego co najmniej 4 lata. W przypadku organizacji produkcyjnych i usługowych warunkiem koniecznym dla udziału w konkursie jest brak zaległości w uiszczaniu podatków i składek ZUS. Ponadto:

KROK 1 - Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i oświadczenie o niezaleganiu w ZUS. Dostarczasz do siedziby Organizatora w sposób opisany poniżej.

KROK 2 - Uczestniczysz w szkoleniu w dniu 17.12.2018 r. (o godz. 10:00 w sali sesyjnej nr 420 Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ul. Emilii Plater 1 w Olsztynie), na którym dowiesz się jak wypełnić formularz samooceny.

KROK 3 - W wyznaczonym terminie Twoją organizację odwiedzi audytor, którego zadaniem jest pomóc Ci w jak najlepszym przedstawieniu mocnych stron Twojej organizacji.

KROK 4 - Audytorzy przygotowują raport zwrotny, który otrzymuje Twoja organizacja i członkowie Kapituły Konkursowej.

KROK 5 - Kapituła Konkursowa dokonuje wyboru Laureatów i organizacji wyróżnionych w poszczególnych kategoriach.Pobierz formularz - TUTAJ

Pobierz oświadczenie - TUTAJ

Pobierz Regulamin - TUTAJ

Laureaci mają możliwość korzystania ze Znaku /logo i Hasła Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości przez okres jednego roku z możliwością prolongaty na kolejny okres.


SKŁADANIE DOKUMENTÓW


a) złożyć osobiście w siedzibie Zamawiającego tj. w sekretariacie Departamentu Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, 10-447 Olsztyn, ul. Głowackiego 17, pok. 015, w kopercie z dopiskiem „Konkurs Warmińsko Mazurska-Nagroda Jakości";
b) przesłać w wersji pisemnej na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Departament Koordynacji Promocji, 10-447 Olsztyn, ul. Głowackiego 17, pok. 015,w kopercie z dopiskiem „Konkurs Warmińsko Mazurska-Nagroda Jakości"
c) Przesłać elektronicznie na adres: biuropromocji@warmia.mazury.pl, umieszczając w temacie tekst: „Konkurs Warmińsko Mazurska-Nagroda Jakości". W załącznikach znajdować się muszą skany oryginalnych dokumentów.

O terminie dostarczenia decyduje odpowiednio data przyjęcia zgłoszenia, data stempla pocztowego lub data dostarczenia poczty elektronicznej na serwer Organizatora.

http://invest.warmia.mazury.pl/images/slider3.png

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ludzie nie składajcie wniosków #2745140 | 88.156.*.* 11 cze 2019 07:01

    na żadne konkursy , bo to wszystko sa ustawki. rok temu złozyłkam wnioseko nagrodę imienia prof. Wengris. Oczywiscie nie dostałam , a kiedy poszłam odebrac dokumenty, okazało sie że mój wniosek i dokumenty nie był nawet wyjety z teczki i z tzw. koszulek..... Te konkursy to dla naiwnychdla zmydlenia oczu ...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Mike #2634322 | 197.211.*.* 30 lis 2018 03:08

    Witajcie widzowie Uzyskajcie swoją pustą kartę bankomatową, która działa we wszystkich bankomatach na całym świecie. Mamy specjalnie zaprogramowane karty bankomatowe, które mogą być używane do hakowania bankomatów, karty bankomatowe mogą być używane do wypłaty w bankomacie lub machnięcia, w sklepach i POS. Sprzedajemy te karty wszystkim zainteresowanym nabywcom na całym świecie, karta ma dzienny limit wypłat w wysokości 10 000 USD na bankomat i do 50 000 USD w sklepach, w zależności od rodzaju karty, którą zamówisz, jesteśmy tu dla ciebie w każdej chwili, każdego dnia. E-mail; (blackatm369@gmail.com) Jestem wdzięczny Mike'owi, ponieważ nagle zmienił moją historię. Karta działa we wszystkich krajach z wyjątkiem, skontaktuj się z nim teraz (blackatm369@gmail.com) Odwiedź naszą stronę Wabsite: http://blankatm001.wixsite.com/blankatmh acker

    ! - + odpowiedz na ten komentarz