Wypadek na trasie Silec - Leśny Rów. Ranna 20-latka trafiła do szpitala

2018-11-09 08:33:07 (ost. akt: 2018-11-09 09:03:01)

Autor zdjęcia: KPP Kętrzyn

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Silec- Leśny Rów (powiat kętrzyński). Ranna 20-latka kierująca fiatem trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło 8 listopada ok. godz. 9.30. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem fiat seicento jadąc w kierunku Srokowa, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Ranna 20-letnia kierująca został przewieziony do szpitala - informuje st. sierż. Anna Baluta, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Wiadomo, że 20-latka była trzeźwa.

Do działań zadysponowano dwa patrole policji, Zespół Ratownictwa Medycznego, jeden zastęp OSP Srokowo oraz jeden zastęp JRG Kętrzyn.

car

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. klonik #2620373 | 37.47.*.* 9 lis 2018 12:06

    Jak było było widać przez ostatnie miesiące na polskich drogach dalej jest taki sam burdel czy policja strajkuje czy też nie.Począwszy na jeździe bez tłumików lub z poprzerabianymi tak by ryczały jak najgłośniej,poprzez stanowienie nowego prawa ruchu drogowego przez motocyklistów aż do bandyckich ustawek na drogach publicznych. Wniosek jest jeden. Drogówka nie ogarnia zagadnienia albo im po prostu się nie chce właściwie i ostatecznie rozwiązać tematu. Dlatego też dziwi mnie taka chęć podwyższania im pensji-uposażenia. A przecież nagradza się za widoczne wyniki w pracy a nie z obawy przed szantażem strajkowym. Źle się dzieje. Będzie gorzej jeśli do galopu się drogówki nie zmobilizuje.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz

  2. zbych #2620232 | 89.228.*.* 9 lis 2018 09:16

    Wczoraj przy lekkiej mgiełce będąc na ścieżce rowerowej biegnącej wzdłuż szosy usłyszałem dosłownie huk silnika pojazdu,który zapwenie prowadził człowiek z prawem jazdy po państwowym egzaminie i tyle go widziałem.

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)