Ochroniarz skopał gościa dyskoteki [VIDEO]

2018-10-25 08:58:59(ost. akt: 2018-10-25 14:05:21)
zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Od kilku dni w internecie krąży nagranie, na którym widać jak ochroniarz dyskoteki brutalnie kopie jednego z uczestników dyskoteki.
Do zdarzenia doszło w klubie Arena w Korszach (powiat kętrzyński). Na nagraniu, które od kilku dni krąży w sieci, widać, jak ochroniarz wielokrotnie kopie leżącego mężczyznę: w twarz i głowę. Mimo reakcji otoczenia ochroniarz nie przestawał być agresywny.


Po wydarzeniu i fali negatywnych komentarzy przerażonych ludzi, klub zamieścił oświadczenie, które po kilku minutach jednak zniknęło z profilu klubu. Dzięki szybkiej reakcji dziennikarza, udało się nam jednak zachować jego fragment.


Komentarze (71) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. hihi #2612109 | 81.190.*.* 29 paź 2018 00:01

  Dla wszystkich oburzonych polecam link do profesjonalnej interwencji w niemieckim klubie wobec ciemnolicego klienta wobec którego biedne panie policjantki pozostały bezradne :) Usunąć spacje w linku żeby wam poszło . https://www.youtube.com/watch?v=FEgADD1h 7xg

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. waldek 14l #2611626 | 83.28.*.* 28 paź 2018 08:20

  W Tym Kraju strach wyjść z domu na dyskotekę. Gdzie są ministrowie odpowiedzialni za bezpieczeństwo Polaków? czemu nic nie robią aby było bezpiecznie ?

  odpowiedz na ten komentarz

 3. hihi #2611203 | 89.228.*.* 27 paź 2018 13:14

  Widzę że patologia wszystkich wiosek wywalana z knajp za swoje chamskie prymitywne zachowanie i agresory małe wioskowe kozaczki łączą siły w nagonce na ochroniarza , pewnie wszyscy wioskowe kozaczki z piętnem kopa na zadzie z jakim ich z wszelakich imprez wywalano. Dosłownie śmiech na sali. Specjalna porada życiowa dla was nie wyciągajcie łapek do ochroniarza to w papę nie zarobicie,. Na nagraniu widać że biedny kreowany tu na wielką ofiarę od tyłu zakłada dźwignie ochroniarzowi i próbuje go podduszać wtedy następuje eskalacja i sam dostaję parę strzałów i kopa. Powiedziałbym że w stosunku do lat 90 i 00 to niemal wersal w tej wiejskiej potupaji , w minionej epoce to by ochrona takiego kozaka we fragmentach wyniosła tak żeby z tydzień z wyra nie mógł wstać i potem lokal na kilometr omijał łukiem . Tak tak świetooburzeni zakłamana wiejska patolo sami bydło na tej potupai robicie ale kiedy spotykacie się z reakcją to zaraz wielki lament i oburzenie. Ochroniarz jak to ochroniarz tylko taki widocznie sobie jest w stanie na takiej wiejskiej potańcówce poradzić z tabunami wiejskich podpitych kozaczków , jakby klientela była cywilizowana to i ochrona dopasowana byłaby to jej poziomu . W końcu na całym świecie ochrona jest taka jaka klientela. W jednym lokalu wystarczy elegancki steward w gajerku który po prostu podejdzie i grzecznie wyprosi kiedy uzna że klient wystrzelił już poza ramy zabawy lokalu i zaczyna stwarzać zagrożenie lu psuję zabawę innym , i tyle wystarczy bo klient pozwoli się wyprowadzić. W innym lokalu nastawionym na mniej wysublimowane towarzystwo niestety niezbędny jest osiłek z wielkim animuszem który sobie posłuch w stadzie podpitych neandertalczyków wypracować niestety musi dopasowanymi do nich skutecznymi metodami czyli maczugą i kopem. Choć oczywiście neandertale wioskowe zawsze będą obrażone że ich godność została naruszona i ich bezgraniczne w ich mniemaniu prawo robienie chlewa obory wszędzie gdzie stoją i tłuczenia innych. Słowem najprościej dla was wioskowe kozaki przekaz ponad czasowy .... JAKI KLIENT .. taka OCHRONA tak był jest i będzie ... bo inaczej się nie da :)

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (5)

  1. OPTYMISTA #2610838 | 80.61.*.* 26 paź 2018 21:55

   Takie kopnięcie to USIŁOWANIE ZABÓJSTWA!

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Czytelniczjb #2610498 | 185.117.*.* 26 paź 2018 16:44

   Czytaja te glupie wasze komentarze o tresci"jak by nie fikal to by nie dostal" to az sie nie dobrze robi. Ja nie wiem jakim trzeba byc czlowiekiem i co miec w glowie zeby skopac czlowieka po twarzy. Ochrona nie wiem czy nawet tych ludzi mozna tak nazwac tych ludzi nie ma prawa tak postepowac. Pare lat temu taka sytuacja by nigdy nie miala miejsca bo kiedys to glownie byla rozmowa przetlumaczenie uczestnikowi dyskoteki a w najgorszej sytuacji ochrona uzywala gazu lecż to bylo bardzo rzadko. Nie do pomyslenia jest że dzieja sie tam takie rzeczy. Nie ma co gdybac i ustalac winnego bo co by ten chlopak nie powiedzial czy zachowal sie i tak ochroniaz zwanym ochroniazem nie powinien kopac po twarzy. Ciekawe co by bylo gdyby ta dziewczyna podeszla do ochrony tez by zostala skopana? Eh

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (71)