Tęczowy Las II dla aktywnych

2018-10-22 09:00:00 (ost. akt: 2018-11-06 11:04:35)

Autor zdjęcia: materiał prasowy

Zielone strefy rekreacyjne, alejki spacerowe i kilometry ścieżek rowerowych. Wszystko to zaoferuje przyszłym mieszkańcom Osiedle Tęczowy Las II, które powstaje w bezpośredniej bliskości Jeziora Bartąg. To miejsce wymarzone dla tych, którzy po powrocie do domu szybkie tempo pracy pragną zamienić na dynamiczne tempo wybranych sportowych aktywności.
Miasto blisko natury
Osiedle Tęczowy Las II to idealne połączenie miejskiego trybu życia i bliskości natury. Kameralne budynki, tworzące osiedle, powstają na morenowym wzgórzu, zaledwie 300 metrów od malowniczego Jeziora Bartąg. Modernistyczna architektura wkomponowana w leśną polanę wyróżnia tę inwestycję na tle innych realizacji mieszkaniowych na Warmii.
 
Aktywne życie w mieście
Mówi się, że najlepszym antidotum na stres jest aktywność. Pokryte kolorową roślinnością skarpy, strefy rekreacyjne usytuowane w otoczeniu zieleni i alejki spacerowe czynią z Tęczowego Lasu II miejsce idealne dla biegaczy, spacerowiczów i amatorów nordic walkingu. Przyszli mieszkańcy znajdą tutaj także dwa place zabaw i kilka boisk do gier sportowych, m.in. do siatkówki plażowej. Do osiedla prowadzi również wiele powstałych w ostatnim czasie ścieżek rowerowych, które stanowią świetną przestrzeń do aktywności dla wszystkich zwolenników dwóch kółek.  Komfortowe rozwiązania
Przy projektowaniu planu osiedla nie zapomniano o zapewnieniu przyszłym mieszkańcom komfortowych i nowoczesnych rozwiązań. Większość mieszkań posiada podwójne balkony, przestronne tarasy, sięgające powierzchni 70 m2 oraz ogrody, mające nawet do 160 m2. Wnętrze rozświetlą spore przeszklenia, w tym okna wielkoformatowe, od podłogi do sufitu. Ponadto w przypadku części lokali wysokość dochodzi nawet do
7 metrów! Dzięki tym rozwiązaniom mieszkania Tęczowego Lasu II zyskują tak bardzo cenioną dzisiaj przestrzeń.
 
Kameralne osiedle
Obecnie w ofercie dostępne są lokale położone w budynkach nr 7 i 8, (charakteryzujących się zróżnicowaną, kaskadową zabudową) oraz w budynkach nr 9-12 z nowego etapu inwestycji, który tworzą kameralne, czteropiętrowe obiekty o nieszablonowej architekturze. Zaprojektowano w nich łącznie 119 mieszkań o powierzchniach od 33 do 95 m2 i układach, oferujących wiele możliwości aranżacji wnętrz. W budynkach zaplanowano również podziemne hale garażowe oraz cichobieżne windy, a wszystkie lokale wyposażono w kolorowe wideodomofony.
 


Wygodna komunikacja
Osiedle Tęczowy Las II od centrum Olsztyna dzieli jedynie 15 minut jazdy samochodem drogą, wzdłuż której zlokalizowane są najbardziej popularne galerie handlowe. Natomiast korzystanie z pełnej infrastruktury miejskiej nie wymaga wycieczki do śródmieścia, gdyż pełen wybór sklepów i usług znajduje się w najbliższym sąsiedztwie osiedla.  Działają tutaj już m.in. przychodnia lekarska, apteka, przedszkole, żłobek, poczta i sklep spożywczy.  Mieszkańcy zyskają także wygodny dostęp do komunikacji miejskiej. Przystanek tramwajowy i autobusowy znajdują się w odległości kilkuset metrów od osiedla.
 
Wejdź na stronę www.teczowylas.polnord.pl, sprawdź listę dostępnych mieszkań i wybierz swój wymarzony lokal. Potem pozostaje już tylko decyzja w sprawie koloru ścian w sypialni i… zakup dobrego roweru!
 
www.teczowylas.polnord.pl

Polnord SA to wiodąca na rodzimym rynku firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w działalności deweloperskiej, inwestycyjnej i budowlanej, od 1999 r. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest właścicielem jednego z największych wśród polskich deweloperów banków ziemi, realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu.

Źródło: Gazeta Olsztyńska