Nowy Bartąg - Warmińska enklawa nad Łyną

2018-10-05 16:13:21(ost. akt: 2018-10-05 16:23:21)
Wiele osób chciałoby mieć komfort życia w mieście, a jednocześnie czuć się jakby poza nim... Nowy Bartąg jest dobrze skomunikowany z centrum Olsztyna, a jednocześnie można poczuć tu magię Warmii, nie tylko dzięki płynącej obok malowniczej Łynie.
nowy-bartag-2-499019
Dzięki takim inwestycjom dziś nie trzeba wybierać pomiędzy życiem w mieście, czy poza nim. Osiedle Nowy Bartąg powstające przy granicy Olsztyna w Gminie Stawiguda łączy komfort życia z magią warmińskiego krajobrazu. Istotne jest nie tylko samo miejsce. Ważne jest również to, jak możemy zaaranżować swoje mieszkanie. Osiedle Nowy Bartąg bez wątpienia daje taką możliwość.


Marzy ci się kuchnia ze spiżarnią, czy sypialnia z garderobą? Architekci projektujący Nowy Bartąg dają ci do wyboru zarówno jedną opcję, jak i drugą.
Wszystko zależy od twoich potrzeb. Swoje mieszkanie możesz więc niejako spersonalizować. A może chciałbyś mieszkanie z przytulną antresolą? Dzięki niej będziesz mógł urządzić sypialnię i poczuć się jeszcze bardziej intymnie. To świetne miejsce również na pokój dla dziecka. Do mieszkań na najwyższej kondygnacji dołączone są poddasza nieużytkowe, które możesz zagospodarować w dowolny sposób. Zyskujesz więc miejsce, za które nie płacisz!

nowy-bartag-1-499010
A co z tymi, którzy wolą mieszkać na parterze? Tym oferowane są mieszkania z przestronnymi tarasami, gdzie można spędzić czas po ciężkim dniu pracy. To doskonałe miejsce na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi. Co ważne, tarasy posadowione są nie bezpośrednio na ziemi, tylko na dachu garażu, więc postronni obserwatorzy nie będą mieli tutaj dostępu.


Wspomniane antresole, poddasza, czy tarasy sprawiają, że żyjąc w mieście, możesz poczuć się bardziej swobodnie. W ten sposób korzystasz z uroków swojego mieszkania, jak i otaczającego go świata. Warto wspomnieć, że przy osiedlu znajduje się również plac zabaw.
Osiedle Nowy Bartąg położone jest zaledwie kilkanaście minut od centrum Olsztyna. Stąd niedaleko zarówno do kampusu uniwersyteckiego, jak i do największego centrum handlowego regionu. Można dojechać tutaj komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się lasy oraz jezioro.
Oferta obejmuje trzy budynki w których łącznie znajdować się będą 120 mieszkania o pow. od 28 m kw. do 94 m kw z miejscami postojowymi pod budynkiem oraz parkingami zewnętrznymi. Wszystkie mieszkania cechuje bardzo korzystne nasłonecznienie o południowo-zachodniej ekspozycji.
Wykonawcą inwestycji jest firma Ango Development, która w sektorze budowlanym działa już od dwóch dekad. Wizytówką firmy są m.in. takie olsztyńskie inwestycje jak: Browary Park, Versal czy Nowe Jaroty.

Sprawdźcie jak szybko postępują prace na budowie Nowego Bartąga – galeria


więcej informacji na stronie http://nowybartag.pl

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Olsztyniak #2614071 | 80.56.*.* 31 paź 2018 12:06

  Chwalicie się budynkami poza granicami miasta, ale macie komunikację miejską. Nie rozumiem włodarzy miasta Olsztyn. Olsztyn musi zwiększyć granice administracyjne!! A jak gminie Stawiguda się nie podoba to odciąć komunikację MIEJSKĄ! nie budować dróg dojazdowych, przedszkola, szkoły powinny być dla mieszkańców miasta.

  odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Bartągowicz #2613669 | 176.221.*.* 30 paź 2018 20:27

   Korzystne nasłonecznienie.... A pokazcie jak blisko od siebie postawiliscie bloki, przecież większosc osob bedzie miała ciemną norę zamiast mieszkania, z widokiem na okno sąsiada. Warto tez zaznaczyc ze deweloper w dosc krótkim czasie na tym skrawku ziemii postawi kolejne 7 bloków. Kolejnym problemem bedzie wjazd/wyjazd z osiedla. Bedzie cos na wzór wjazdu na ulice Złotą, Strebrną, Stawigudzką, czyli masakra...

   odpowiedz na ten komentarz