DNI OTWARTE 27-29 września - Nowa Mazda6 już w Olsztynie!!!

2018-09-27 12:00:00 (ost. akt: 2018-09-27 15:14:49)
Czekamy na Ciebie 27-28 września, czwartek-piątek od godziny 8.00 do 21.00 a w sobotę 29 września od godziny 8.00 do 18.00. Sprawdź co przygotowaliśmy!
Co nowego w Nowej Maździe 6? Wyświetlacz head-up na przedniej szybie w standardzie, Aktywny tempomat z funkcją STOP and GO, 20 strefowe adaptacyjne reflektory LED… Nowa Mazda6 ma tak wiele zalet, że aby powiedzieć o wszystkich wydłużyliśmy godziny pracy naszego Salonu Auto Idea Mazda w Olsztynie przy ul. Towarowej 11

Czekamy na Ciebie 27-28 września, czwartek-piątek od godziny 8.00 do 21.00 a w sobotę 29 września od godziny 8.00 do 18.00. Sprawdź co przygotowaliśmy!

Umów się na jazdę próbną

Zostań jedną z pierwszych osób w Olsztynie, które zasiądą za kierownicą Nowej Mazdy 6. Przekonaj się jak wiele satysfakcji może zapewnić Ci jazda najwyższej klasy samochodem, stworzonym zgodnie z filozofią Mazdy.

Japońska estetyka


Na drodze ewolucji języka projektowego ‘KODO – Dusza ruchu’ Nowa Mazda6 otrzymała nowy, szerszy i schodzący niżej grill, który wyraźnie podkreśla nisko osadzony środek ciężkości oraz doskonale komponuje się z dynamicznymi liniami przechodzącymi wzdłuż samochodu.

Wszechstronnie zachwyca
(film w widoku 360 st.)


BEZPIECZNE PODRÓŻE


Nowe, przednie matrycowe reflektory diodowe (LED) z systemem oświetlenia adaptacyjnego (ALH) są teraz wyposażone w 20 niezależnie sterowanych stref. To rozwiązanie pozwoliło na zwiększenie oświetlanego obszaru przed pojazdem, przy jednocześnie większej efektywności działania systemu zapobiegającego oślepianiu innych kierowców.

NOWA MAZDA6 SKYDREAM


Zwieńczeniem wyrafinowanego stylu Nowej Mazdy 6 jest ekskluzywna wersja SkyDREAM. Czysta forma wnętrza została połączona z dbałością o najdrobniejsze detale. Specjalnie dobrana tapicerka ze skóry Nappa doskonale współgra z elementami wnętrza wykonanymi z drewna sen, które w japońskiej tradycji wykorzystywane jest do budowy instrumentów muzycznych i produkcji mebli. Te elementy wnętrza dopełniają bogate wyposażenie wersji SkyDREAM, by każda podróż była niezapomnianym doznaniem.

Wszystko w zasięgu wzroku


Każda wersja Nowej Mazdy 6 wyposażona jest w przezierny wyświetlacz head-up prezentujący najważniejsze informacje na szybie przedniej. Kierowca odnajdzie w polu widzenia drogi aktualną prędkość, wskazania nawigacji oraz najważniejsze odczyty systemów bezpieczeństwa. Umieszczenie wyświetlacza sprawia, że kierowca rzadziej odrywa wzrok od drogi, co podnosi poziom bezpieczeństwa i zmniejsza zmęczenie oczu. Aby ułatwić odczyt najważniejszych parametrów w Nowej Mazdzie 6 zastosowano na zestawie wskaźników personalizowany wyświetlacz i-ACTIV Display. W ten sposób kierowca będzie mógł dostosować sposób i rodzaj prezentowanych danych. Projektanci zadbali o to, by niezależnie od włączonego trybu, informacje prezentowane były w sposób prosty i czytelny.

Prawdziwa przyjemność z prowadzenia


Fotele przednie zostały całkowicie przeprojektowane tak, aby zapewnić kierowcy i pasażerom wygodę podczas długich podróży. Wykraczając poza standardową definicję komfortu, Nowa Mazda6 oferuje funkcję wentylowanych foteli, które w upalne dni pozwolą czerpać przyjemność z prowadzenia, przynosząc uczucie świeżości. Niezależnie od warunków za oknem dwustrefowa klimatyzacja automatyczna pozwoli ustawić optymalną temperaturę, a zimą o komfort zadbają podgrzewane fotele i podgrzewana kierownica.

Zapraszamy na naszą stronę https://autoidea.mazda-dealer.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5