Dzień Otwarty w salonie BMW Zdunek

2018-09-03 09:00:00(ost. akt: 2018-09-04 09:08:15)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Już 8 września w olsztyńskim salonie BMW Zdunek odbędzie się dzień otwarty podczas którego zostanie zaprezentowana pełna gama modelowa marek BMW oraz MINI.
Czy wiesz, w jakim czasie do setki rozpędza się BMW M5? Jak prezentuje się wnętrze nowego modelu X2? Ile radości z jazdy daje seria 7? Nie tylko na te pytania będzie można otrzymać odpowiedź podczas dnia otwartego 8 września w olsztyńskim salonie BMW Zdunek przy ulicy Warszawskiej 117c w godz. 10.00-17.00. Na pasjonatów kultowej marki z Bawarii czekają liczne atrakcje i emocjonujące chwile spędzone w towarzystwie pełnej gamy modelowej samochodów BMW i MINI.

Każda osoba zainteresowana będzie mogła porozmawiać ze sprzedawcą o danym modelu, zapytać o warunki jego finansowania oraz umówić się na jazdę próbną. W salonie BMW Zdunek w miłej atmosferze będzie można także spędzić czas z całą rodziną. Nie zabraknie licznych niespodzianek, symulatora jazdy po torze wyścigowym oraz animacji dla dzieci. Będą przekąski, bar koktajlowy i tajskie lody.

Olsztyński salon BMW Zdunek w ostatnim czasie przeszedł modernizację i został dostosowany do norm wyznaczonych autoryzowanym salonom BMW. Teraz warunki przebywania w nim są jeszcze bardziej komfortowe. Po dwuletnim funkcjonowaniu w stolicy Warmii i Mazur miejsce to zdążyło już wypracować sobie markę i przyciąga klientów z całego regionu.

A potem zabierz MINI na wycieczkę po Olsztynie. Od 3 września salon BMW Zdunek zaprasza też na jazdę testową pełną gamą modelową MINI: Hatch 3- i 5- drzwiowy, Countryman i Clubman. Przeżyj gokartową frajdę z jazdy i daj się uzależnić od MINI z MINI Zdunek. Nasi doradcy czekają z zaproszeniem na jazdę testową w salonie BMW Zdunek do 14 września.