Wytańczyli dzieciom pomoc, przedstawili Dziewczynę Lata i pokazali, że lepiej być fit niż fat! [ZDJĘCIA, VIDEO]

2018-08-25 15:39:25(ost. akt: 2018-08-25 17:55:43)
Sandra Wiśniewska głosami naszych czytelników została uznana Dziewczyną Lata 2018!

Sandra Wiśniewska głosami naszych czytelników została uznana Dziewczyną Lata 2018!

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Deszczowy dzień to żadna przeszkoda dla tych, którzy chcą pomagać. I to nie tylko sobie - w utrzymaniu świetnej figury i zdrowia, ale i dzieciakom. Dzięki zumbie codzienność podopiecznych Fundacji "Przyszłość dla Dzieci" może być trochę lepsza!
Fani zdrowego stylu życia pokazali, że ćwiczyć można zawsze i w każdych warunkach. Nie odstraszyła ich pogoda i licznie pojawili się w sobotę na olsztyńskiej plaży miejskiej, by na sportowo pożegnać się z latem. Trenerzy zumby: Gabriela Chmielewska, Joanna Riabczenko, Katarzyna Ogiela, Michał Młyński oraz Beata Rosińska zagwarantowali sporą dawkę aktywności, dobrego humoru i endorfin.


Ta impreza to ewenement w skali Olsztyna, bo to jedyne takie wydarzenie taneczne organizowane cyklicznie, bo już po raz trzeci, na świeżym powietrzu mające charakter charytatywny — mówiła Gabriela Chmielewska, trenerka.

Każda osoba, która podarowała 10 złotych, otrzymała specjalną naklejkę na koszulkę „Tańczę, by pomóc!”. Datki trafią do potrzebujących maluchów z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.Podczas wydarzenia nagrodziliśmy także laureatki plebiscytu Dziewczyna Lata 2018 „Gazety Olsztyńskiej”. Trzecie miejsce w województwie zajęła Sylwia Cyrankiewicz, drugie natomiast - Izabela Mackiewicz. Zwyciężczynią plebiscytu i zarazem Dziewczyną Lata województwa warmińsko-mazurskiego 2018 została Sandra Wiśniewska.

Sandra Wiśniewska

Olsztyn-Sandra Wiśniewska-dziewczyna lata w plebiscycie GO

Gratulujemy! Nagrody zostały ufundowane przez pana Jerzego Roszkowskiego, właściciela hurtowni artykułów spożywczych i przemysłowych Wipsór, partnera plebiscytu.Dzisiejsze spotkanie było też okazją, by zachęcić do udziału w spotkaniu dla kobiet – Bez gorsetu. Już 30 września w olsztyńskiej Filharmonii będzie można spotkać się z ciekawymi osobowościami, m.in. Dorotą Wellman, Iwoną Pavlović, Grzegorzem Kordkiem. Program i bilety na stronie bezgorsetu.wm.pl.


Patronat honorowy nad imprezą objął pan Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna, partnerami są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Fundacja Przyszłość dla Dzieci, klub Fitnesska, Aktywny Czas, MedFood.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Olo #2564077 | 81.190.*.* 26 sie 2018 15:25

    GO powinna się zdecydować. Albo "lepiej być fit niż fat" albo "wygląd nie ma znaczenia i liczy się co masz w środku". Rzucacie te hasła na zmianę, a one się wzajemnie wykluczają.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. zew #2563683 | 89.228.*.* 25 sie 2018 21:41

    nuda

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz