Dotknąć historii, czyli seminarium literackie w Kandytach

2018-08-24 08:46:12(ost. akt: 2018-08-24 08:50:31)

Autor zdjęcia: Maria Duchnik

Już w najbliższy poniedziałek, 27 sierpnia 2018 r. zapraszamy serdecznie do świetlicy wiejskiej w Kandytach na seminarium literackie pod hasłem „Dotknąć historii” (g. 16.30).
W ramach seminarium organizatorzy spotkania, tj. Stowarzyszenie Literackie W Cieniu Lipy Czarnoleskiej z Jeleniej Góry, Bartoszycka Grupa Literacka Barcja oraz Gminna Biblioteka i Centrum Kultury z siedzibą w Górowie Iławeckim zapraszają na spotkanie z miłośnikami piękna, słowa pisanego, gośćmi z serca Karkonoszy.

W programie m.in.:
- wykład ks. Jana Pietrzyka – Historia Ziemi Górowskiej,
- wykład Danuty Mysłek – Życie literackie w Kotlinie Jeleniogórskiej,
- wykład Jerzego Sałaty – Barcja,
- konkurs jednego wiersza „Dotknąć historii” (regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej www.echalipyczarnoleskiej.blogspot.com),
- biesiada literacka połączona z ogłoszeniem wyników konkursu jednego wiersza i wręczeniem nagród.

O oprawę artystyczną spotkania zadba grupa artystyczna Wena z Kandyt.

Organizatorzy
Fot. Karkonoszy Copyright by Janusz Moniatowicz

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bocianiagminagorowoilaweckie